تعمیر تلویزیون شهرک غرب

تعمیر تلویزیون شهرک غرب

تعمیر تلویزیون شهرک غرب در مجموعه تخصصی رایان بعهده تیم ویژه‌ای از متخصصین مجرب و متعهد است. تعمیر لوازم صوتی و تصویری شامل تعمیر تلویزیون در انواع LED – LCD – Plasma – OLED – 4K و تعمیر سینما خانگی و انواع دی وی دی پلیر از خدمات ویژه این گروه است.

تعمیر تلویزیون شهرک غرب گروه رایان چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

هدف گروه تخصصی رایان در تمامی سالهای فعالیت و در تمامی زیرمجموعه‌های تحت فعالیت خود ارائه خدمات حرفه‌ای و مطلوب بوده است. خدمات ویژه گروه رایان در این بخش عباتست از :

* مشاوره تعمیرات

در صورت مواجهه با خرابی هر یک از لوازم صوتی و تصویری خود، مثلا تلویزیون ال ای دی، شما می‌توانید با ارائه کد مدل دقیق دستگاه به همراه شرح مختصری از ایراد به متخصصین بخش مشاوره تعمیرات تلویزیون رایان اطلاعات تکمیلی لازم مثل عیب یابی اولیه، تعیین مراحل تعمیر و هزینه تعمیر تلویزیون را در اولین تماس دریافت کنید.

* اعزام کارشناس جهت انجام تعمیرات در منزل

بخشی از خدمات تعمیرات لوازم صوتی و تصویری در منزل و یا محل مصرف کننده قابل انجام است. تیم ویژه تعمیر تلویزیون شهرک غرب رایان این امکان را فراهم کرده است که با اعزام کارشناس به منزل و یا محل مصرف دستگاه اقدام به عیب یابی و تعمیر وسیله معیوب شما کند.

* حمل و نقل رایگان

با توجه به تخصصی بودن بخشی از تعمیرات دستگاههای پیشرفته و نیاز به ابزار و دستگاههای عیب یابی غیر قابل حمل، در برخی از موارد لازم است که دستگاه معیوب به تعمیرگاه حمل شود. در صورت نیاز به حمل دستگاه به تعمیرگاه، مجموعه مراحل حمل دستگاه به کارگاه و برگشت و نصب و تنظیم و تست آن در محل مشتری به صورت رایگان انجام می‌شود.

تعمیر تلویزیون شهرک غرب
مشاوره تعمیر تلویزیون شهرک غرب

* استفاده از قطعات فابریک هر برند و مدل

تعمیر برندهای مختلف نیازمند دسترسی به قطعات یدکی و اطلاعات و دانش تعمیر است. علم الکترونیک هر روز پیشرفت جدیدی دارد و بروزآوری اطلاعات نقش مهمی در انجام صحیح پروسه تعمیر لوازم صوتی و تصویری مخلف دارد.

در مجموعه رایان قطعات یدکی مختلف در برندهای مختلف از توزیع کنندگان مرجع در همان برند تهیه و با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار تعمیرکاران قرار می‌گیرد. استفاده از قطعات فابریک و اصل در دستگاه کیفیت تعمیر را تضمین می کند و باعث جلوگیری از آسیب دیدگی قطعات دیگر می‌شود.

هزینه تعمیر تلویزیون چقدر است؟

شاید بتوان گفت که میزان قیمت و هزینه تعمیر تلویزیون در کنار کیفیت قطعات مصرفی اصلی‌ترین سوالات مراجعین مجموعه تعمیرات تلویزیون است. معمولا در اولین مشاوره که به صورت تلفنی انجام می شود متخصصین تعمیرات سعی می کنند با شناسایی قطعات معیوب میزان تقریبی هزینه تعمیر تلویزیون را مشخص کنند. قیمت نهایی و هزینه دقیق مورد نیاز برای انجام تعمیرات بعد از بررسی دستگاه اعلام می‌شود. تا این مرحله در صورت انصراف از تعمیر مراجعه کننده هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهد کرد.

هزینه تعمیر تلویزیون نسبت به سایز و برند دستگاه و نوع خدمات متغیر است و از حدود 150 هزار تومان شروع می شود و تا حدود 700 هزار تومان متغیر است. متخصصین تعمیر تلویزیون شهرک غرب مجموعه رایان منصفانه‌ترین قیمت‌ها را در کنار بالاترین کیفیت به شما ارائه خواهند داد.

تعمیرات تلویزیون در شهرک غرب
تعمیرات تلویزیون در شهرک غرب

تعمیر تلویزیون شهر غرب چه مناطقی را پوشش می‌دهد؟

خدمات تعمیر تلویزیون شهرک غرب مجموعه رایان کلیه مناطق و نواحی این محله بزرگ را پوشش می‌دهد. این خدمات در کوتاهترین زمان ممکن در تمامی محله‌های شهرک از میدان صنعت ، ایران زمین ، خوردین ، ایران‌زمین، مهستان، گلستان ، هرمزان ، پیروزان ، فرحزادی ، سیف (بدخشان) ، سیمای ایران ، زرافشان،گل افشان،سپهر ، فلامک و بلوارهای خوردین ،دادمان (پونک باختری) ، پاک نژاد و ایوانک و سایر محله‌ها ارائه می شود.

گروه ویژه تعمیر تلویزیون شهرک غرب مجموعه رایان همچنین آمادگی ارائه خدمات در تمامی مناطق محدوده سعادت آباد تهران را دارند. اختصاص یک تیم ویژه جهت یک منطقه باعث ارائه خدمات بهتر در آن منطقه و همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیرات خواهد شد.

تعمیرات تلویزیون شهرک غرب
تعمیرات تلویزیون شهرک غرب

تعمیر دی وی دی و سینمای خانگی در شهرک غرب

مجموعه خدماتی رایان در کنار خدمات تعمیر تلویزیون شهرک غرب اقدام با ارائه خدمات تعمیر سیستم های صوتی شامل تعمیر دی وی دی و سینمای خانگی در این محله کرده است. خدمات ویژه رایان در این بخش عبارتست از :

  1. تعمیرات تخصصی انواع دی وی دی پلیر و سینمای خانگی توسط متخصصین مجرب
  2. رفع ایراد نخواندن دیسک (NO DISC – DISC ERROR – CAN NOT PLAY)
  3. رفع ایراد پروتکت در انواع سینمای خانگی
  4. نصب بلوتوث و یو اس بی (فلش خور کردن) انواع ضبط خانگی
  5. تعمیر و تعویض انواع اپتیکال بلاک‌های کمیاب و نایاب
  6. تعمیر سیستم های صوتی حرفه‌ای با بالاترین کیفیت

کلیه خدمات ویژه بخش تعمیر تلویزیون مانند مشاوره تعمیرات و تعیین هزینه تقریبی تعمیرات، اعزام کارشناس و همچنین حمل و نقل رایگان دستگاه در صورت نیاز به انتقال به کارگاه تعمیرات در بخش تعمیر سینمای خانگی و دی وی دی پلیر هم قابل اجراست.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ