نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط خانگی

شاید شما هم یک سیستم صوتی و یا یک ضبط خانگی داشته باشید که امروز به دلیل از دور خارج شدن CD و کاست دیگر نمی‌توانید به خوبی گذشته از آن استفاده کنید. نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط خانگی یکی از روش‌هایی است که می‌توانید با استفاده از آن یک سیستم صوتی قدرتمند و با کیفیت و با قیمت مناسب داشته باشید.

ممکن است شما هم یک ضبط خانگی قدیمی و یا سینمای خانگی داشته باشید که با وجود توان خروجی بالایی که دارند، اما به دلیل نداشتن بلوتوث و پورت USB نمی‌توانید از آن استفاده کنید. نصب بلوتوث روی ضبط خانگی این امکان را به شما می‌دهد که با گوشی موبایل، لپ تاپ و یا هر ابزار دیگری که بلوتوث دارد به دستگاه وصل شده و موسیقی دلخواه خود را پخش کنید. همچنین نصب پورت USB یا همان فلش خور کردن ضبط یا سینمای خانگی به شما امکان استفاده از حافظه فلش را خواهد داد. این امکانات به صورت کاملا داخلی نصب شده و هیچ تغییری در ظاهر دستگاه ایجاد نخواهد شد.

 

نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی

 

نصب بلوتوث و USB (فلش خور کردن) روی چه دستگاههایی امکانپذیر است؟

نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی روی انواع سیستمهای صوتی قابل انجام است. دستگاههایی که بیشترین امکانات را در این بخش دارا هستند عبارتند از :

  • انواع ضبط صوت خانگی تک دیسک ، سه و پنج دیسک
  •  ست های چند طبقه
  • مدل‌های مختلف سینمای خانگی
  • آمپلی فایرها

نقطه مشترک این دستگاهها دارا بودن ورودب صدا به صورت آنالوگ است. این ورودی به نام‌های مختلف مانند AUX – MD – SAT – GAME در دستگاههای مختلف قابل شناسایی است. از ورودی صدا برای تقویت صدای برد بلوتوث و فلش خور استفاده می‌شود.

قیمت نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی

قطعات و ابزار لازم جهت نصب بلوتوث و نصب usb از بهترین و با کیفیت ترین نوع ممکن انتخاب می‌شود. همچنین لوازم جانبی که برای این کار استفاده می‌شود مانند کابل های انتقال صدا و یا رگولاتورهای ولتاژ تغذیه اهمیت زیادی دارند. کیفیت این قطعات تضمین کننده کیفیت صدای خروجی دستگاه است.

قیمت برد و ابزار لازم جهت نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی از حدود 150 هزار تومان شروع می‌شود و نسبت به نوع و کیفیت تا حدود 450 هزار تومان افزایش پیدا می‌کند. نکته مهم در بخش انتخاب کیفیت و قیمت برد و لوازم جانبی متناسب بودن و همخوانی الکترونیکی آنها با دستگاهی است که می‌خواهیم عملیات نصب بلوتوث و USB روی آن انجام شود.

نصب ماژول بلوتوث روی ضبط خانگی

یکی از عمومی ترین خدمات مجموعه تعمیر سیستم‌های صوتی، نصب ماژول بلوتوث روی ضبط خانگی است. انواع ضبط های خانگی در برندهای مختلف سونی، سامسونگ، پاناسونیک و … این قابلیت را دارند که نصب بلوتوث روی آنها انجام شود. با نصب بلوتوث روی ضبط خانگی می توانید با گوشی موبایل ، لپ‌تاپ و یا هر دستگاه دیگری که دارای امکان ارتباط از طریق بلوتوث باشد، به ضبط خانگی وصل شده و فایل های صوتی را منتقل و با کیفیت بالا از بلندگوهای ضبط خانگی خود گوش کنید.

نصب ماژول بلوتوث روی ضبط خانگی به صورت کاملا داخلی انجام می‌شود و هیچ قطعه ای ظاهر دستگاه را تغییر نخواهد داد. همچنین کیفیت صدای خروجی بخش بلوتوث با سایر فانکشن های اورجینال دستگاه مانند بخش CD دستگاه تفاوت کیفی نخواهد داشت. همچنین با استفاده از ریموت کنترلی که جداگانه ارائه خواهد شد می‌توانید بخش بلوتوث را کنترل کنید.

 

 

 

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ