خط مشی رایان ارائه خدمات تعمیر تلویزیون ( LED , LCD , Plasma )، تعمیر سینمای خانگی، تعمیر دی وی دی پلیر و به طور کلی مجموعه لوازم صوتی و تصویری با تکیه بر متخصصین مجرب و متعهد و بالاترین کیفیت ممکن است.

تعمیرات تلویزیون

رایان نام  و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه و دارای مجوز فعالیت از اتحادیه فروشندگان و تعمیرکاران لوازم صوتی و تصویری استان تهران می باشد. متخصصین رایان در برندهای مختلف در اولین تماس شما با دریافت کد مدل دستگاه معیوب و ایراد آن، کلیه اطلاعات لازم مانند عیب یابی و تشریح قطعات معیوب ، نحوه و مراحل تعمیر دستگاه، مدت زمان لازم و هزینه تقریبی تعمیرات را در اختیار شما قرار می دهند. با دریافت این اطلاعات بهتر می توانید در مورد تعمیر و سرویس دستگاه خود تصمیم بگیرید.  
انواع تعمیرات تلویزیون

تعمیرات تلویزیون

 تعمیر تلویزیون در منزل

همچنین تکنسین های مجموعه رایان آمادگی دارند کلیه مراحل تعمیرات تلویزیون، تعمیر سینمای خانگی، تعمیر دی وی دی پلیر و به طور کلی مجموعه لوازم صوتی و تصویری را در منزل و محل شما به انجام برسانند و در صورت نیاز به حمل دستگاه به کارگاه، کلیه مراحل حمل (رفت و برگشت) و تست، تنظیم و تحویل دستگاه را به طور کامل به عهده بگیرند. لازم به ذکر است بخشی از خدمات تخصصی تعمیرات به علت نیاز به ابزار مختلف و یا زمان بیشتر قابل انجام در منزل و یا محل مشتری نیست. در این بخش حمل و نقل دستگاه به کارگاه تعمیرات توسط تکنسین های رایان انجام می شود و معمولا پس از 24 و حداکثر پس از 48 ساعت گزارش کاملی از خدمات مورد نیاز و هزینه دقیق آن ارائه و پس از توافق کامل انجام خواهد شد.

خدمات رایگان

در صورت نیاز حمل دستگاه به کارگاه انجام کلیه خدمات تعمیرات پس از عیب یابی اولیه و تعیین هزینه تقریبی تعمیرات لازم با هماهنگی کامل و کسب اجازه از مشتری انجام خواهد شد و تا این مرحله هیچ هزینه ای جهت مراحل اولیه عیب یابی دریافت نخواهد شد و این خدمات کاملا رایگان می باشد.

 تعمیر سیستم های صوتی( تعمیر سینمای خانگی / تعمیر دی وی دی پلیر )

در بخش خدمات سیستم های صوتی ( تعمیر سینمای خانگی / تعمیر دی وی دی پلیر ) ارائه اطلاعات اولیه لازم مانند مراحل عیب یابی و تعمیر، قطعه و یا قطعات معیوب، مدت زمان لازم و هزینه تقریبی تعمیرات به مانند سیستم های تصویری ( تلویزیون های LED , LCD , Plasma ) در اولین تماس انجام خواهد شد.
انواع تعمیرات سیستم تصویری

تعمیر سینمای خانگی

به دلیل تفاوت ساختاری این مجموعه از دستگاه ها و نیاز به ابزار متفاوت در مراحل تست و عیب یابی اولیه، امکان ارائه خدمات در منزل و محل مشتریان محترم امکانپذیر نیست. اما جهت فراهم آوردن آسایش مراجعین محترم امکان حمل و نقل دستگاه از محل مشتریان و برگشت دستگاه پس از مراحل عیب یابی ، تعمیر تلویزیون در منزل و تعمیر سینمای خانگی، تعمیر دی وی دی پلیر و به طور کلی مجموعه لوازم صوتی و تصویری تست فراهم شده است. بدیهی است در این مرحله هم انجام کلیه خدمات تعمیرات، پس از عیب یابی اولیه و تعیین هزینه تقریبی با هماهنگی کامل و کسب اجازه از مشتری انجام خواهد شد و تا این مرحله هیچ هزینه ای جهت مراحل اولیه عیب یابی دریافت نخواهد شد و کاملا رایگان می باشد.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ