تعمیر ضبط خانگی آیوا

تعمیر ضبط خانگی آیوا

تعمیر ضبط خانگی آیوا یکی از خدمات تخصصی مجموعه رایان است. این خدمات توسط متخصصین دوره دیده شرکت آیوا انجام می‌شود. در مراحل تعمیر ضبط آیوا راهکارهای متنوعی برای نصب امکانات جدید مانند نصب بلوتوث و یا فلش خور کردن برای بروزرسانی سیستم صوتی شما ارائه می‌شود.

ایرادهای شایع در تعمیر ضبط خانگی آیوا

براساس آمار بخش تعمیر ضبط خانگی آیوا در مجموعه رایان، ایرادهای شایع در این بخش عبارتند از :

 1. از کار افتادن بخش CD
 2. خرابی بخش کاست
 3. خرابی ولوم
 4. ایجاد حالت پروتکت
 5. قطع شدن صدای خروجی
 6. قطع شدن اطلاعات صفحه نمایش
 7. روشن نشدن ضبط خانگی

خرابی بخش کاست ضبط خانگی آیوا

تنها افرادی که کلکسیون‌های نوار کاست دارند تمایل به تعمیر بخش کاست در ضبط خانگی خود را دارند. خرابی بخش کاست در مکانیزم ها در ابتدا عموما به دلیل خرابی قطعاتی مانند تسمه و یا سوئیچ‌ها ایجاد می‌شود. اما به مرور زمان و بالا رفتن عمر دستگاهها قطعات دیگری مانند موتورها و چرخ دنده‌ها هم به این خرابی‌ها اضافه می‌شوند.

خرابی بخش کاست در ضبط خانگی آیوا عموما با باز نشدن درب کاست ظاهر می‌شود. یکی از اقدامات اشتباه در این بخش فشار آوردن به در بخش کاست برای باز کردن آن است که باعث شکستن خار نگهدارنده می‌شود.

یکی از راههای افزایش عمر مفید قسمت‌های مکانیکی استفاده دوره‌ای از آنهاست به طوری که حداقل هفته‌ای دو مرتبه به کار گرفته شوند. این کارکرد باعث کاهش استهلاک قطعاتی مانند تسمه‌ها و موتورها و افزایش عمر مفید آنها می‌شود.

از کار افتادن بخش دیسک در ضبط خانگی آیوا

به غیر از چند مدل محدود، عموم ضبط‌های خانگی آیوا دارای مکانیزم‌های 3 و 5 دیسک هستند. خرابی بخش CD در ضبط خانگی آیوا معمولا به صورتهای زیر ایجاد می‌شود :

 1. باز نشدن سینی بخش CD
 2. از کار افتادن بخش چرخش سینی دیسک
 3. نخواندن CD

با توجه به این که عموم مصرف کنندگان ترجیح می‌دهند از حافظه فلش (USB) و بلوتوث بجای دیسک استفاده کنند، در پروسه تعمیر ضبط خانگی آیوا سعی می‌شود که بخش دیسک با کمترین هزینه و تعویض قطعات انجام شود. توصیه متخصصین این بخش صرف هزینه تعمیرات بخش CD برای نصب امکاناتی مانند بلوتوث و یا پورت USB است.

خرابی ولوم ضبط خانگی

یکی از خرابی هایی که در عموم ضبط‌های خانگی و از جمله ضبط خانگی آیوا ایجاد می‌شود خرابی ولوم گردشی است. این ولوم‌ها دارای صفحاتی هستند که روی هم حرکت می‌کنند. برای حرکت روان‌تر این صفحات از گریس‌های خاص استفاده می‌شود. این گریس‌ها به مرور زمان فاسد و باعث ایجاد یک لایه عایق روی صفحات می‌شوند. در این حالت وقتی ولوم را می‌چرخانیم اشتباه عمل می‌کند.

در مواردی امکان باز کردن و تمیز کردن ولوم وجود دارد. در این حالت بعد از تعمیر مجددا باید گریس روان کننده اضافه شود. اگر امکان باز کردن ولوم وجود نداشته باشد تعویض آن تنها راه حل تعمیر ضبط خانگی آیوا خواهد بود.

ایجاد حالت پروتکت در ضبط خانگی آیوا

آیوا یکی از اولین تولیدکنندگانی است که در تولیدات خود از سیستم عیب یاب داخلی استفاده کرد. کارکرد این سیستم به نحوی است که وقتی یکی از بخش های داخلی دستگاه آسیب می‌بیند، اگر آسیب دیدگی این بخش امکان سرایت به سایر قسمت‌های دستگاه را داشته باشد، از روشن شدن دستگاه جلوگیری می‌کند.

با ایجاد حالت پروتکت در ضبط خانگی آیوا وقتی دستگاه را روشن می کنیم مجددا خاموش می‌شود. در این حالت معمولا صدای تیک تیک از داخل دستگاه شنیده می‌شود که مربوط به رله‌های بخش پاور و آمپلی فایر است.

در صورت مواجهه با حالت پروتکت اولین توصیه جداسازی همه بلندگوها از دستگاه است. خرابی بلندگوها یکی از ایرادهایی است که می‌تواند ضمن آسیب رساندن به قطعات دستگاه باعث ایجاد حالت پروتکت ضبط خانگی آیوا شود.

ریست کردن ضبط خانگی آیوا

ریست فکتوری یا بازگشت به تنظیمات کارخانه یکی از گزینه‌هایی است که در دستگاههای مختلف وجود دارد.ریست کردن در عموم لوازم صوتی و تصویری باعث می‌شود که اطلاعات قابل تغییر در دستگاه به مقادیر پیش فرض اولیه برگردد. در ویدئو زیر روش صحیح ریست کردن ضبط خانگی آیوا توضیح داده شده است.

 

تعمیر ضبط خانگی آیوا مدل DT9

بدون بیان اعداد و ارقامی که بیانگر وات خروجی و سایر مشخصاتی است که در ذهن هیچ کس نمی ماند باید بگوییم DT9 یکی از پرقدرت ترین دستگاه هایی است که به عنوان ضبط خانگی می شناسیم. این دستگاه مجهز به درایو دیسک DVD Player  است البته آیوا نمونه دیگر این دستگاه را همراه با CD Player و با نام AG1000 هم به بازار ارائه کرد. برخی ایرادهای شایع در این مدل عبارتند از

 1. از کار افتادن دیسپلی ضبط خانگی
 2. نخواندن دیسک
 3. ایراد پروتکت
 4. قطع شدن صدای خروجی

قطع شدن اطلاعات صفحه نمایش ایرادی است که مختص این مدل است و به دلیل نوع طراحی این بخش در تعمیر ضبط خانگی آیوا مدل DT9 زیاد دیده می شود. نخواندن دیسک ایراد متداول و شایع در بین همه دستگاه های صوتی دارای بخش سی دی است که عموما به دلیل خرابی بخش اپتیکال بلاک دستگاه اتفاق می‌افتد. راجع به ایراد پروتکت و قطع شده صدای خروجی که بسیار به هم نزدیک هستند و راه حل آنها در ادامه بیشتر توضیح میدهیم.

تعمیر ضبط خانگی آیوا مدل BMZ

حتی امروز هم می توان این مدل از ضبط های خانگی آیوا را شاهکار دانست. طراحی خاصی که بعدها در بسیاری از مدل ها از آن کپی برداری شد. بعنوان نمونه استفاده از سیستم دیسک ایستاده و 5 دیسک که بعدها در مدل هایی مانند سری FL و FLX سونی استفاده شده اولین بار در این دستگاه طراحی شد.

طراحی دیسک به صورت ایستاده و مکشی با استفاده از غلطک های لاستیکی دارای قطعات با استلاک بالای زیادی است که عمر مفید این بخش را کوتاه می کند اما استفاده از اپتیکال بلاک با کیفیت DBU1 و DBU3 را باید از نقاط قوت شاخص این دستگاه دانست. ایرادهای شایع در تعمیر ضبط خانگی آیوا مدل BMZ عبارتند از

 1. از کار افتادن بخش دیسک و عدم پذیرش دیسک
 2. نخواند دیسک در ضبط خانگی
 3. ایجاد حالت پروتکت
تعمیر ضبط صوت خانگی

آموزش تعمیر ضبط صوت خانگی

تعمیر ضبط خانگی آیوا مدل JAX – NSX و …

بعد از نام بردن از دو مدل ضبط خانگی حرفه‌ای آیوا لازم است که در مورد تعمیر ضبط خانگی آیوا در نمونه‌های میان رده هم کمی توضیح دهیم. این دستگاه عمومیت استفاده بیشتری داشتند و نوع طراحی و قدرت صدای خروجی و سایر مشخصات در حد متوسط، قیمت آنها را در حد میان رده قرار داده و برای همگان امکانپذیر می‌کرده است.

در عموم آنها از سه دیسک و دو کاست استفاده شده و اکثرا فقط دارای درایو CD Player هستند و امروزه دیگر کاربردی ندارند. اما ایجاد امکان نصب بلوتوث و پورت usb که گروه رایان برای شما فراهم می‌کند می توانید بسیاری از آنها را مجددا قابل استفاده کنید.

تعمیر ضبط خانگی در منزل

آموزش تعمیر ضبط خانگی در منزل

ایجاد حالت پروتکت در ضبط خانگی آیوا

در این بخش باید راجع به ایجاد حالت پروتکت در ضبط خانگی آیوا بیشتر توضیح دهیم. در همه دستگاه های صوتی دارای آمپلی فایر و بخش تقویت صدا قطعاتی وجود دارند باید با ولتاژهای بالا و جریان زیاد تغذیه شوند. از سوی دیگر برخی ایرادهایی مانند اتصال کوتاه در این قطعات می تواند باعث ایجاد آسیب های شدید به دستگاه شود.

در اکثر مدل ها و برندها برای این قطعات اصلی مداراهایی بعنوان محافظ در نظر گرفته شده و طراحی می شود که ناظر بر کار صحیح آنها هستند و در صورت ایجاد ایراد در آنها به سرعت آن بخش را از کار انداخته و یا دستگاه را خاموش و غیر فعال می‌کنند. این حالت با نام پروتکت شناخته می شود.

در زمان طراحی ضبط های خانگی آیوا بدلیل ابتدایی بودن این ایراد حالت پروتکت ضبط خانگی فقط با خاموش شدن دستگاه و استندبای شدن آن همراه بوده اما بعدا در برندهای دیگر از پیام های خطا در این زمان استفاده شد. ارور f61 در پاناسونیک ، protection در سینمای خانگی سامسونگ و push power protection در سینمای خانگی سونی از نمونه این پیام های خطا در عیب یابی داخلی برندهای مختلف هستند.

با ایجاد حالت پروتکت در ضبط خانگی آیوا وقتی دستگاه را روشن می کنیم مجددا خاموش می‌شود. در این حالت معمولا صدای تیک تیک از داخل دستگاه شنیده می‌شود که مربوط به رله‌های بخش پاور و آمپلی فایر است. در صورت مواجهه با حالت پروتکت اولین توصیه جداسازی همه بلندگوها از دستگاه است. خرابی بلندگوها یکی از ایرادهایی است که می‌تواند ضمن آسیب رساندن به قطعات دستگاه باعث ایجاد حالت پروتکت ضبط خانگی آیوا شود.

نصب بلوتوث – فلش خور کردن ضبط خانگی

نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط خانگی راه هایی است که می توانید محصولات پرقدرت و با کیفیت خانگی خود را که بعلت نداشتن این امکانات دیگر به خوبی قبل قابل استفاده نیستند را بروزرسانی کنید.

برخی از همکاران در این بخش اقدام به استفاده از بردهایی می‌کنند که برای نصب لازم است قاب دستگاه برش زده شود. این حالت عموما مطلوب مصرف کننده نیست و باعث تغییر ظاهری نامطلوب در دستگاه می‌شود.

نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط خانگی در مجموعه به صورت کاملا داخلی انجام می‌شود و هیچ برش و یا تغییر ظاهری در دستگاه ایجاد نمی‌شود. قطعات استفاده شده از انواع با کیفیت استفاده شده و صدای تولید شده هیچ تفاوت کیفی با بخش دیسک دستگاه ندارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با متخصصین مشاوره تعمیرات ضبط خانگی رایان تماس بگیرید.

 

 

 

34 دیدگاه ها

 1. حسین گفت:

  با عرض سلام من یک ضبط ان اس ایکس ۳۳۳ آیوا ژاپن دارم که خیلی سال پیش خریدم که نوار و سی دی اون دیگه خوب کار نمیکنه.براتون تعمیر در منزل مقدوره؟من حوالی مترو شادمان هستم..ممنونم

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، تعمیر ضبط خانگی آیوا به دلیل نیاز به ابزار مختلف و همچنین دسترسی به قطعات یدکی متفاوت در منزل امکانپذیر نیست. برای حفظ کیفیت در تعمیر ضبط آیوا شما لازم است که محیط کارگاهی در اختیار باشد و همچنین بعد از تعمیر دستگاه چند ساعتی به صورت آزمایشی کار کند تا از تعمیر کامل دستگاه مطمئن شویم. یکی از خدمات ویژه مجموعه رایان نصب بلوتوث و usb به صورت کاملا داخلی روی این دستگاهها است.

  • علی گفت:

   باسلام برای تعویض تسمه قسمت سی دی ضبط وصوت ایوا چطور باید عمل کنیم

   • گروه تخصصی رایان گفت:

    با سلام، در اکثر ضبط های خانگی آیوا از دو تسمه برای بخش سی دی استفاده شده است. یکی برای باز و بسته شدن سینی و دگیری برای چرخش آن. سایز و جنس تسمه‌ها در بخش سی دی آیوا بسیار حساس است و ما قبلا که امکان داشت از قطعات فابریک و شرکتی در این بخ استفاده می‌کردیم. مخصوصا د بخش چرخش سینی نوع و کیفیت تسمه بسیار حساس است.
    در بخش باز و بسته شدن سی دی معمولا با تغییر در برد لودینگ سرعت را کمی بالا میبریم ولی احتمالا شما این امکان را ندارید. توصیه اینست که تسمه‌ها را در بیاورید و برای هر کدام چند نمونه تهیه کرده و روی دستگاه امتحان کنید. تسمه چرخش باید کمی گشاد باشد به شکلی که در نگاه اول ممکن است خراب به نظر برسد.

 2. بهمن گفت:

  سلام خسته نباشید تشکر از سایت خوبتان ای در اصفهان نماینده دارید اگر هست لطفا تلفن را ارسال فرمایید برای تعمیر ضبط ایوا

 3. ارشیا گفت:

  سلام من یه دستگاه nsx مدلk 970 دارم ولی نمیدونم چه جوری کابلاش متصل کنم. چند ساله ازش استفاده نشده

 4. داريوش گفت:

  سلام يه ضبط ايوا مدل XG-330
  دارم نياز ب تعويض تسمه ها و سرويس داره
  كجا بايد بيارم
  ممنونم

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، تعمیر ضبط های قدیمی فقط در محیط‌های کارگاهی انجام می‌شود. با بخش مشاوره تعمیرات تماس بگیرید تا نسبت به محل سکونت نزدیکترین شعبه ارائه خدمات معرفی شود.

 5. پوریا گفت:

  من یه ضبط ایوا XR-DV525 دارم که به دلیل دستکاری تنزیمات فن خنک کنده در ولوم خیلی بالا روشن میشه و دستگاه به علت داغ کردن خاموش میشه میخواستم اگه میشه بگید چه کاری کنم دستگاه در ولوم پایین تر فنش روشن بشه و اینکه دستگاه کنترلش رو گم کردم و یکی از ساب هاش پاره شده ایا امکان تعمیر داره و دوتا تیوترشم نیاز به تعمیر داره ایا لوازمش موجوده؟

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، بخش فن تبادل هوا در بخش آمپلی فایر ضبط خانگی آیوا شما نسبت به عملکرد بخش آمپلی فایر روشن می شود و میزان دور و گردش آن به میزان حرارت ایجاد شده در این بخش بستگی دارد. بخش آمپلی فایر دستگاه شما المان خنک کننده دیگری هم دارد و نیاز به دستکاری در این بخش نیست. برای تعمیر بلندگوها باید به صورت حضوری با متخصصین تعمیر ضبط خانگی آیوا در تماس باشید تا بتوانند هزینه تعمیرات را مشخص کنند.

 6. معراج گفت:

  سلام
  من یه ظبط آیوا مدلnsx-vc58 دارم که سیدیش خرابه مثلا سی دی میزاری روش غرغر بلندی میکنه میکوبیم روش خوب میشه
  میشه بگین مشکلش چیه
  ممنون از سایت خوبتون

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، ممکنه در بخش مکانیزم مشکل داشته باشید. مثلا تسمه‌ها به مرور زمان کیفیت خود را از دست داده باشند. در این حالت معمولا در بخش آخر حرکات که نیاز به نیروی بیشتری وجود دارد دستگاه قفل می‌شود.

 7. محمد گفت:

  با سلام دوست عزیز یه ضبط خانگی ایوا مدل nsx_rv75 دارم سی دی و کاستش کار نمیکنه که مشکلی با اون ندارم فقط با ایواکس ازش استفاده میکنم روشنش کردم ۱۰ دقیقه با ایواکس آهنگ گذاشتم بعد خاموشش کردم تقریبا بعد یه ساعت اومدم دوباره روشنش کنم صدایی مثل رادیو ازش میومد بلندگو هارو تست کردم هیچ مشکلی نداشت نمیدونم مشکلش از کجاس میه بگید مشکلش از کجاست؟

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، ابتدا دستگاه را مدتی خاموش کنید و با بررسی دقیق همه اتصالات مجدد دستگاه را تست کنید. در مرحله بعد می توانید ضبط خانگی آیوا را ریست کنید. اگر مشکل پابرجا بود قطعات ایراد سخت افزاری دارید. به طور دقیق متوجه توضیح ایراد نشدیم. اگر با مراحل بالا مشکل تغییر نکند باید از متخصصین تعمیر ضبط آیوا به صورت حضوری کمک بگیرید. فقط دقت کنید که به دلیل خاص بودن برخی از ایرادهایی که روی این سری از ضبط های آیوا ایجاد میشد تعمیرکار مربوطه حتما با ایرادهای این مدل آشنایی داشته باشد.

 8. محمد گفت:

  با سلام خسته نباشید میخوام یه توضیح کوتاه بدم روشنش کردم با ایواکس آهنگ گذاشتم کمی صداش بالا بود تقریبا بعد ۱۰ دقیقه خاموشش کردم بعد یه ساعت اومدم دوباره روشنش کنم که این مشکل براش پیش اومد روی تمامی حالت ها همین صدا رو داره مثلا صداش مثل جاروبرقی یا باده وقتی ولوم میکروفون رو میدم بالا صدا زیاد میشه نمی دونم چه مشکلیه تمامی اتصالات رو تست کردم هیچ مشکلی از طرف اتصالات نداره

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، این بخش ویژه پاسخ به مصرف کنندگانی است که راه حل‌های ساده می‌تواند مشکلات آنها را رفع کند تا نیازی به پرداخت هزینه تعمیرات نمداشته باشند. ارائه راهکارهای تعمیر اساسی دستگاههای مختلف بدون عیب یابی از طریق این بخش امکانپذیر نیست.

 9. محمد پورمهابادیان گفت:

  با سلام
  اینجانب یکدستگاه رادیوضبط و سی دی پلیر مدل NSX-V800 آیوا دارم که در حال حاضر1 – سی دی آن کار نمی کند. 2- یکی از ضبطها کار می کند و ضبط دیگرنوارجمع می کند. 3- ضبطی که کار می کند صدای واضحی ندارد و رادیونیز همین مشگل را دارد و هردو با صدای گرفته و ناهنجارپخش می شود. آیا امکان تعمیر آن وچود دارد یا خیر؟ لطفا درصورتیکه امکان تعمیرآن وجود دارد موقعیت شرکت را از همین طریق و یا نحوه تماس با مشاور شرکت جهت تماس و تعیین هزینه تعمییرات اعلام فرمایید.

  با تشکر
  محمد پورمهابادیان

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، مدل ضبط آیوا شما جزء مدل‌های قدیمی اما با کیفیت آیوا است. معمولا روی این مدل سلایق مختلفی برای تعمیر ضبط خلانگی آیوا وجود دارد. کاست + دیسک قابلیت تعمیر و یا حذف دارد. نصب بلوتوث روی ضبط خانگی + ورودی usb امکان دیگری است که با کیفیت متمایز قابلیت انجام آن وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره تعمیرات رایان تماس بگیرید.

 10. حبیب گفت:

  با سلام بنده یک ضبط آیوا دارم می خوام فقط بدونم باندهاش چطوری باز میشه هیچ جایی جای پیچ نداره

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، بلندگوها معمولا به صورت وکیوم طراحی می‌شوند. در این نوع طراحی از چسب‌های خاصی استفاده می‌شود که بتواند به ایجاد فضای آکوستیک داخل بلندگو کمک کند. ترجیحا از تعمیرکار بلندگو کمک بگیرید تا آسیب کمتری به بلندگوی شما وارد شود.

 11. محسن محمدی گفت:

  سلام من یک ضبط آیوا دارم ۵دیسک سری ان اکس فکر کنم بدلیل استفاده نادرست ووصل بلندگوی اضافه رفته روی حالت پروتکت امکان تعمیر داره ویا اگر داره امکان حدودی هست هزینه رو بدونم من کردان کرج هستم نزدیکترین نمایندگی ایوا کجاست

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، تعمیر ضبط خانگی آیوا یکی از خدمات ماست که فقط در واحد جمهوری انجام می‌شود. به دلیل تفاوت قطعات در موارد مختلف تعمیر نمی توان پیش بینی دقیقی از قیمت تعمیر داشت. البته برای ما هم منطقی بودن هزینه تعمیر مهم است. یکی از روش های مهم در تعمیر این مدل ضبط های قدیمی تعمیر دستگاه با حداقل قیمت است تا زمینه برای نصب بلوتوث و یا یو اس بی هم فراهم باشد. البته نصب این دو آپشن در مجموعه رایان به صورت کاملا داخلی انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره تعمیرات می توانید تماس بگیرید.

 12. سعید گفت:

  سلام
  وقتتون بخیر
  من یک ضبط آیوا مدل SNX – TVR99 دارم می خواستم ببینم هزینه ی فلش خور کردن یا بلوتوث کردنش چقدر میشه.
  ممنون از لطفتون.

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، هزینه نصب بلوتوث و usb روی ضبط آیوا شما می تواند بین 400 تا 750 متفاوت باشد. عوامل موثر در تغییر قیمت کیفیت قطعات مصرفی و امکاناتی است که قطعات سخت افزاری می تواند در اختیار ما قرار دهد. نصب بلوتوث و یو اس بی روی ضبط خانگی در مجموعه رایان به صورت کاملا داخلی و بدون آسیب دیدگی دستگاه انجام می شود. متاسفانه در بعضی موارد شاهد نصب بردهای ارزان قیمت روی بدنه اصلی دستگاهها هستیم که به هیچ وجه مورد سلیقه ما نیست.

 13. عبلس گفت:

  سلام
  من یکدستکاه آمپلیفایر آیوا مدل rx-s505 دارم از مدلهای حدو ۳۰ سال پیشه احتمالا و برق ۱۱۰ و الان دیگه روشن نمیشه و فقط ال ای دی پاور روشن میشه میخواستم بدونم شما تعمیر میکنید بیارم خدمتتون

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، تعمیر این مدل از دستگاههای قدیمی شرایط خاصی دارد. محدودیت قطعات و کمبود آنها مهمترین مشکلی است که ممکن است با آن مواجه شویم. طبیعتا به دلیل میزان ساعت زیادی که برای تعمیر لازم است ممکن است هزینه تعمیر هم از شرایط معمول بیشتر شود. در صورت تمایل به دریافت خدمات تعمیرات در این بخش با بخش مشاوره تعمیرات رایان تماس بگیرید.

 14. حسین گفت:

  سلام من یه نوع ضبط دارم میخوام تعمیر کنم در رفسنجان هستم کس قابل اعتمادی میشناسید فقط یه سرویس میخواد باید تسمه هاش عوض شه
  آیوا ۳ دیسکه

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، مجموعه رایان فقط در شهر تهران متمرکز است و شعبه‌ای ندارد. تسمه ضبط آیوا از نظر سایز و کیفیت بسیار حساس است و نیاز به دسترسی به قطعات با کیفیت و همچنین روش‌های کمکی مانند بالا بردن سرعت سینی دیسک دارد.

 15. حبیب گفت:

  سلام ببخشید من نمی تونم دستگاه را بفرستم میشه شما ‌usp و بلوتوث که داخل دستگاه می خوره را برام بفرستید هزینش را تقدیم می کنم

 16. شهداد گفت:

  سلام وقت بخیر
  یک دستگاه ظبط NSX-V150M دارم 50cdمیخوره ولی خیلی وقته تمام تسمه های cd و کاست پوسیده تجهیزات تعمیر این مدل دستگاه رو دارید؟

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام، خیر تعمیر این مدل از ضبط خانگی آیوا به دلیل کمبود قطعات و زمان زیادی که باید برای تعمیر در نظر گرفت از مجموعه خدمات حذف شده است.

   • شهداد گفت:

    ممنون میشم راهنمایی کنید کجا میتونم برای تعمیرش مراجعه کنم

    • گروه تخصصی رایان گفت:

     با سلام، لطفا سوالات خود را در هر پست به صورت جداگانه ارسال کنید. سوال و جواب قبلی شما در دسترس نیست و این پست شما به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگر برای تعمیر ضبط خانگی آیوا نیاز به مراجعه حضوری دارید با شماره‌های 66593629 – 66942697 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ