• صفحه نخست
 • وبلاگ
 • طرح ویژه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی نمایندگی تعمیر تلویزیون رایان

طرح ویژه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی نمایندگی تعمیر تلویزیون رایان

قیمت بک لایت تلویزیون

آنچه در این نوشته خواهید خواند

خرابی بک لایت شایع‌ترین بیماری تلویزیون‌های ال ای دی در برندهای مختلف است. در مجموعه رایان همواره بر ارائه خدمات با کیفیت متمایز و قیمت مناسب تاکید داشته‌ایم. با توجه به ایجاد تغییرات در ساختار مجموعه رایان طرح تخفیف ویژه تعویض بک لایت تلویزیون طی روزهای 23 بهمن الی 20 اسفند 1402 ارائه می‌گردد.

مهمترین وِیژگی‌های طرح تعویض بک لایت عبارتنداز:

 • تامین بک لایت از بهترین برندهای موجود (Eastern Star)
 • ارائه خدمات در کوتاهترین زمان ممکن
 • ثبت گارانتی 6 ماهه و 1 ساله
 • تضمین قیمت

نشانه‌های خرابی بک لایت تلویزیون

قبل از آنکه بخواهیم برای تعمیر بک لایت تلویزیون خود اقدام کنیم باید از خرابی بک لایت تلویزیون خود مطئن شویم.

برخی از نشانه‌های خرابی بک لایت تلویزیون عبارتند از:

 1. قطع شدن تصویر تلویزیون ولی صدا دارد

 2. سیاه شدن قسمتی از تصویر
 3. تاریک شدن نصف صفحه تلویزیون
 4. ایجاد هاله نورانی در تصویر تلویزیون
 5. قطع و وصل شدن تصویر (چشمک زدن)
 6. سفید شدن تصویر تلویزیون
 7. روشن نشدن و 6 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به مراحل تعمیر و یا تعویض بک لایت، عیب یابی و قطعات معیوب، مراحل تعمیر، گارانتی و دیگر جزئیات با متخصصین تعمیرات و مشاوره رایان تماس بگیرید.

73 پاسخ

  1. با سلام ، سری lb یکی از مدل‌هایی است که ایراد بک لایت به صورت اپیدمی در آن ایجاد ایجاد می‌شود. تعمیر بک لایت در این مدل معمولا بین 200 تا 300
   هزار تومان هزینه خواهد داشت. تعویض بک لایت هم با توجه به کیفیت قطعات مصرفی بین 650 تا 950 هزار تومان هزینه دارد.

   1. سلام
    تلویزیون ال جی مدل 47Ln61500_TE تصویر ندارد ولی صدا دارد کانال تعویض میشود اول روشن کردن علامت ال جی چند ثانیه دیده میشود چقدر هزینه دارد و آیا تعمیر یا تعویض در منزل صورت می پذیرد

  1. با سلام ، تعویض بک لایت تلویزیون ال جی سری LN 47 اینچ حدود 550 تا 600 هزینه دارد. مجموعه رایان نمایندگی فعال در هیچ یک از استانها ندارد.

  1. با سلام ، در طرح ویژه تعمیر تلویزیون رایان تعمیر بک لایت در این مدل بین 200 تا 250 و تعویض کامل حدود 550 تا 600 هزار تومان در ارزانترین نمونه قطعه یدکی هزینه خواهد داشت.

  1. با سلام ، در طرح ویژه تعمیر تلویزیون رایان تعمیر بک لایت در این مدل بین 200 تا 250 و تعویض کامل حدود 600 تا 650 هزار تومان در ارزانترین نمونه قطعه یدکی هزینه خواهد داشت.

  1. با سلام ، بک لایت دستگاه قابل تعمیر باشد 120 تا 150 و در صورت نیاز به تعویض باید مدل دقیق دستگاه را قید بفرمایید تا قیمت بک لایت کامل ارائه شود.

 1. سلام تلویزیون ال ای دی الجی 49 اینچ رسیوردار 3 ساله دارم و دوماهه که هنگام پخش چه صداسیما چه پخش فیلم از هارد، تصویر توقف وصدا داره و دوباره تصویر تند میشه و تصویر و صدا هماهنگ میشه.بعضی اوقات هم هنگام پخش فیلم از هارد هم تصویر کلا توقف میکنه که باید از فیلم خارج شد و سپس پلی کرد تا اوکی بشه.
  همزمان با شروع ایم مشکلات کنترل جادویی تلویزیون هم مشکل پیدا کرده و باید پشت سرهم دکمه زد تا عمل کنه.باطری هم تعویض کردم بازم همون مشکل داره.
  شاید مشکل از بک لایت و برد پاور که در سایت گفتید باشه.

  1. با سلام ، مشکل شما هیچ ارتباطی به بک لایت ندارد. در ورودی آنتن این ایراد بیشتر مربوط به ضعف سیگنال است. شما چند ایراد را به هم مربوط کرده‌اید در حالیکه باید جداگانه بررسی شوند. با توجه به محدوده سکونت از متخصصین تعمیرات تلویزیون به صورت حضوری کمک بگیرید. البته به احتمال زیاد نیازی به تعمیر تلویزیون نیست و با انجام تنظیمات و یا آپدیت برخی از مشکلاتی که ممکن است وجود داشته باشد برطرف میشود.

 2. سلام هزینه بک لایت تلویزیون ال جی 49مدل LJ
  تصویرخیلی مات وکم رنگ شده ولی صدا مشکلی ندارد.
  اگر نیازباشد که دوشاخه ازآن تعویض شود چقدر هزینه دارد

  1. با سلام ، بک لایت تلویزیون شما اگر قابل تعمیر باشه حدود 250 تا 350 هزینه تعمیر در طرح ویزه تخفیف ماست و در صورت نیاز به تعویض کامل در دو کیفیت 75 و 950 قابل تعویض است.

  1. با سلام ، قیمت تعویض بک لایت ال جی 42 اینچ ال بی 650 در طرح ویژه در نظر گرفته شده است. قطعه استفاده شده در این طرح نمونه اصلی قطعه دستگاه است.

   1. با سلام ، هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ مدل f 5300 در مجموعه رایان 1.200 هزار تومان است.

  1. با سلام ، در طرح تخفیف ویزه ماه رمضان در هر دستگاه حداکثر میزان تخفیف در نظر گرفته می شود و حدودا تعمیر بک لایت دستگاه بین 200 تا 300 و تعویض قطعات بک لایت با نمونه اورجینال 650 هزینه خواهد داشت.

 3. سلام تلویزیون سامسونگ مدلua46f5000aw دو سه ماه پیش قسمت پایینی تصویر تیره شد و امروز قسمت بالایی هم تیره شده و خیلی کم نور شده بفرمایید کل هزینه تعویض بکلایتش چقدر میشه؟
  از همکاری شما ممنونم

 4. سلام
  مدل تلوزیون Samsung SMART LED UA46F7770BM بدلیل اسپری شدن شیشه شو صدا هست تصویر نیست ایراد و هزینه رفع ایراد چقدره . ممنون ازجوابگویی و راهنماییتان

  1. با سلام ، ایراد تلویزیون شما با نام آبخوردگی پنل تلویزیون شناخته می شود. ایراد دستگاه شما یک ایراد کلی است که مجموعه بزرگی از قطعات تلویزیون و شرایط خاص تعمیر آنها را در بر می گیرد. معمولا در تعمیر آبخوردگی تلویزیون ابتدا مجموعه تعمیرات عیب یابی و جایگزینی ابتدایی قطعات را انجام می دهند و در صورت قابل انجام بودن تعمیرات ، مشتری را در جریان مراحل تعمیر تلویزیون و هزینه آن می گذارند. در صورتی که هزینه و شرایط تعمیر مورد تایید مشتری باشد کار تکمیل می شود.

  1. با سلام ، هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ مدل F 32 حدودا بین 200 تا 250 هزار تومان است. مدت زمان گارانتی لازم در مورد تعمیرات بک لایت 6 ماه خواهد بود.

  1. با سلام ، با مراکز پذیرش ما تماس بگیرید و با دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی خود اطلاعات خود را ثبت کنید. آدرس و لوکیشن برای شما ارسال خواهد شد و یا در صورت لزوم همکاران حمل و نقل ما برای انتقال دستگاه شما اقدام خواهند کرد.

  1. با سلام ، هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی مدل LN در اینچ های مختلف (32 تا 55) بین 200 تا 450 هزار تومان متفاوت است.

 5. با سلام وخسته نباشید.. تلویزیون ال جی 42 بالای صفحه اندازه توپ فوتبال حالت ابری شده مدلشم 4600همه ال ای باید عوض بشه یا همون قسمت هزینه چقد میشه… ممنون

  1. با سلام ، تعمیر و یا تعویض بک لایت نسبت به وضعیت سلامت باقی لامپ های سالم انجام می‌شود. هزینه تعمیر بک لایت در این مدل بین 300 تا 400 هزار تومان است.

  1. با سلام ، تعمیر بک لایت در این مدل بین 350 تا 400 و هزینه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی در این مدل بین 700 تا 1400 متفاوت است

 6. سلام
  تلویزیون سامسونگ مدل
  Samsung: MODEL UA32EH4830MS
  بک لایتش خاموش شده گویا، تصویر کمرنگ و با روشنایی کم اما قابل مشاهده هست و صدا هم ایرادی نداره، هزینه تعمیر و تعویضش چقدر میشه؟ نمایندگی دارین؟ چطور و چه زمانی تعمیر انجام میشه

   1. هزینه تعویض با بک لایت ۳۵۰ هزار تومنی چقده ؟
    چهار سال استفاده شده تلویزیون، اما مدام توی برق یعنی زمانی که خاموش هم بوده به برق وصل بوده.
    کارکرد روزانه هم حدود ده ساعت روشن بوده…
    جالبیش یکدست تاریک شدنه بک لایته، اون هم یکباره اتفاق افتاده و قبلش هیچ مشکلی نداشته، ممکنه از تغذیه و فیوز یا خازن یا دیگر قطعات مدار پاور باشه؟؟!!

 7. سلام
  هزینه تعمیر بک لایت ال ای دی ال جی مدل lB
  ۴۲ اینچ چقدر هست
  چطور میتونیم با نمایندگی شما در ساری رو پیدا کنیم

  1. با سلام ، هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی 42 lb حدود 300 هزار تومان و هزینه تعویض بک لایت کامل در این مدل بین 600 تا 800 هزار تومان ( در چند کیفیت ) است که می توانید انتخاب کنید. نمونه اورجینال و نمونه بک لایت اصلاحی شده از نمونه‌های این مجموعه هستند. گروه تخصصی رایان فقط در تهران فعالیت دارد اما اگر نیاز به اطلاعات بیشتری داشته باشید می‌توانید با ارتباط با متخصصین رایان از مشاوره تعمیرات تلویزیون رایان استفاده کنید.

 8. سلام ابتدا تشکر از اطلاعات جامعی که در سایت دارید دوم سامسونگ مدلua46es6960m مدتی است وسط تصویر تاریک شده احتملا بک لایت led باشد لطفا راهنمایی و هزینه تعمیر یا تعویض را بفرمایید سپاسگزارم

  1. با سلام ، همانطور که حدس زدید تلویزیون سامسونگ شما در بخش بک لایت ایراد دارد. بک لایت این مدل ، خاص و تنها در این مدل استفاده شده است. در برخی موارد محدود امکان تعمیر بک لایت فعلی وجود دارد که هزینه‌ای حدود 300 تا 400 هزار تومان خواهد داشت. برای اطلاع از قیمت بک لایت تلویزیون سامسونگ مدل es با بخش مشاوره تماس بگیرید.

 9. سلام. آیا بک لایت ال سی دی ال جی مدل 42lh20rc-ta رو موجود دارید؟ و لطفا قیمت رو اعلام بفرمائید؟
  آیا در صورت عدم موجودی قابلیت اینکه با مدل دیگری بک لایت تعویض بشه هست ؟
  با تشکر

  1. با سلام ، تلویزیون شما همانطور که میدانید ال سی دی است و عموم اطلاعاتی که راجع به بک لایت در اینترنت وجود دارد مربوط به تلویزیون های ال ای دی است. معمولا در تلویزیون های ال سی دی بخش بک لایت تعمیر می‌شود نه تعویض کامل. امکان استفاده از قطعات مشابه سایر مدل‌های نزدیک وجود دارد اما تغییر ساختاری قطعه : خیر

 10. سلام ال سی دی ما سامسونگ مدل 22 سری 4 La می باشد. خواهش میکنم یه راهنمایی دقیق و مفید بکنین چون اصلا یه ریالم واس تعمیرش ندارم. توو این وضعیتم تنها سرگرمی و دلخوشی ما همین تلویزیون است ممنون میشم زود جواب بدید. یه عمر دعاگوتون هستم دست حق به همراتون باشه.

  1. با سلام ، راهنمایی در چه مورد ؟ حتی مدل تلویزیون را به طور کامل قید نکرده‌اید. برای دریافت مشاوره در مورد خرابی تلویزیون و نیاز تعمیراتی آن مدل کامل تلویزیون را به همراه ایراد در یک سوال جداگانه مطرح کنید تا پاسخ داده شود.

  1. با سلام ، تلویزیون شما جزء تلویزیون های ال سی دی سامسونگ است و در تعمیر بک لایت معمولا برای کاهش هزینه فقط قطعات معیوب تعویض می شود. هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال سی دی سامسونگ معمولا بین 300 تا 400 هزار تومان محدود می‌شود.

 11. سلام نصف بک لایت سامسونگ مدل LA37A550P1R خاموشه. هزینه ش چقدر میشه؟ شماره تماس هم لطفا بفرمایید. ممنون

  1. با سلام ، خرابی بک لایت در تلویزیون های ال سی دی سامسونگ معمولا باعث قطع شدن کل تصویر می شود. ابتدا از ایجاد ایراد بک لایت اطمینان حاصل کنید اما در صورت قطعی بودن ایراد، معمولا در تعمیر بک لایت این مدل اگر لامپها خراب باشد فقط لامپ های خراب تعویض می‌شود و یا اگر برد بک لایت خراب باشد معمولا با تعویض قطعات معیوب تعمیر تا هزینه تعمیرات تلویزیون تعدیل شود.

 12. صفحه ی تلویزیون من سه روزه پر از نقاط ریز نوارنی چشمک زن شده انگاراکلیل نقره ای روی صفحه پاشیدن
  امشب در بعضی از قسمتها
  دون دونها تبدیل به هاله شده بود البته با همون حالت دون دون
  مشکل از لامپ تصویره یا بک لایت در ضمن این تعویض شامل گارانتی میشه یا خیر

  1. با سلام ، شکل ظاهری خرابی لامپ های بک لایت تلویزیون با برق اکلیل و نقره فرق دارد. برای دریافت شماره تعمیرات تلویزیون ابتدا مدل دفیق تلویزیون را مشخص کنید. در مرحله بعد بهتر است از ایراد ایجاد شده عکس ارسال کنید تا توضیحات ارائه شده دقیق و راه حل خرابی تلویزیون شما باشد.

 13. سلام.
  سامسونگ مدل اف5000 نیمه پایینی کم نورتر شده، سایز 40 اینچ، هزینه اش چقدر میشه؟
  یه مشکل دیگه هم که که از قبل داره یه رديف پیکسل از بالا به پایین آبی مونده، برای این مشکل هم راه حلی دارید؟

 14. سلام خسته نباشید تلوزیون ما ال ای دی 40 سامسونگ تصویر ندارد صدا وعوض کردن کانال ها مشگلی ندارد زنگ زدیم برای تعمیر کل لامپ های ال ای دی رو عوض کردن میخواستم ببینم هزینش چقدر میشه

  1. با سلام ، قیمت تعمیر بک لایت تلویزیون بر اساس مدل دستگاه و نوع لامپ‌های بک لایت تغییر می کند. مدل دستگاه را قید نکرده‌اید. مدل دستگاه خود را در بین مدل‌های تلویزیون سامسونگ در نوشته هزینه تعمیر بک لایت تلیزیون جستجو کنید و در صورت نیاز با بخش مشاوره تعمیرات تلویزیون رایان تماس بگیرید.

 15. سلام تلوزیون ۴۹ اینچ الجی مدل lf62000 مشکل خاموش روشن شدن پشت سر هم ولی صدا دارد تعمیر یا تعویض بک لایت چقدر میشه و اگر تعمیر کنیم دوباره خراب میشه ؟ ممنون

  1. با سلام ، تعمیر بک لایت تنها زمانی انجام می‌شود که قابلیت انجام آن وجود داشته باشد. در صورتی که تکنسین تعمیرات توانایی لازم را داشته و ابزار کافی در اختیار داشته باشد تقریبا همه بک لایت ها قابل تعمیر هستند اما تنها آنهایی تعمیر می‌شوند که یا از کار کرد انها اطمینان داشته باشیم و یا قطعه مورد نیاز وجود نداشته باشد. بعنوان آخرین مرحله گارانتی تعمیر بک لایت اطمینان خاط مشتری از تعمیر صحیح و خرابی دستگاه را تضمین خواهد کرد.

  1. با سلام ، بک لایت باید کامل تعویض بشه ، بک لایت در این مدل از حدود 700 شروع میشه تا 1.400 . چند نمونه با چند کیفیت مختلف.

 16. سلام مدل تلویزیون LG LA64000
  ایراد:روشن میکنی لوگو ال جی میاد تصویر نداره ولی صدا دارد..
  پرسیدم گفتن بک لایت سوخته
  میخاستم بدونم هزینه تعویض بک لایتش چقدر میشه؟؟
  با تشکر

  1. با سلام ، سایز تلویزیون را قید نکرده اید. در سایزهای مختلف بین 600 تا 2.500 هزینه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی 32 تا 55 اینچ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط