ریست سریع و آسان اسپیکر سونی | همراه ویدئو آموزشی

ریست اسپیکر سونی

آنچه در این نوشته خواهید خواند

آیا اسپیکر بلوتوثی سونی شما به مشکل خورده است؟ نمی توانید به آن متصل شوید؟ صدای آن قطع و وصل می شود؟ نگران نباشید!با این مقاله جامع و همراه با ویدئو، به شما آموزش می‌دهیم که چگونه اسپیکر بلوتوثی سونی خود را به راحتی ریست کنید و آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

در این مقاله، نحوه ریست مدل های مختلف اسپیکر بلوتوثی سونی را به صورت گام به گام و با جزئیات کامل شرح خواهیم داد. همچنین، ویدئوهای آموزشی برای هر مدل ارائه می‌دهیم تا فرآیند ریست را به صورت بصری نیز مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این مقاله به طور مداوم به روز رسانی می شود و در آینده، نحوه ریست مدل های جدیدتر اسپیکر بلوتوثی سونی نیز به آن اضافه خواهد شد.

پس با ما همراه باشید تا به شما کمک کنیم تا اسپیکر بلوتوثی سونی خود را دوباره به حالت عادی برگردانید و از آن لذت ببرید!

ریست اسپیکر سونی مدل MHC-V02

اولین مدل اسپیکر سونی که میخواهیم نحوه ریست کردن و بازگشت به تنظیمات کارخانه در آن را آموزش دهیم، مدل MHC-V02 است. در این آموزش گام به گام، به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی اسپیکر خود را ریست کرده و آن را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

با انجام این مراحل ساده، می توانید مشکلاتی مانند عدم اتصال بلوتوث، قطع و وصل شدن صدا و سایر مشکلات رایج را برطرف کنید.

علاوه بر این، در این آموزش، ویدئویی نیز ارائه شده است که فرآیند ریست را به صورت بصری به شما نشان می دهد.

پس معطل نمانید و همین الان شروع به ریست اسپیکر خود کنید!

برای ریست کردن اسپیکر سونی مدل MHC-V02، ابتدا دستگاه را روشن کنید و اجازه دهید که مراحل راه‌اندازی اولیه دستگاه به پایان برسد. پس از آن کلیدهای GUITAR و  MEGA BASS را باهم و به مدت حدود 5 ثانیه فشار دهید. عبارت RESET نمایش داده می‌شود و عملیات ریست اسپیکر بوتوثی سونی شما انجام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط