تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

آنچه در این نوشته خواهید خواند

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

مهمترین نکته در تعمیر تلویزیون ایکس ویژن استفاده این محصولات از قطعات شرکتهای تولیدی دیگر و از همه بیشتر ال جی است. اکثر مدل های تلویزیون های ایکس ویژن از پنل های تولید شده توسط شرکت ال جی دیسپلی استفاده می کند و طبیعتا قطعات بخش بک لایت و برد تی کان هم به تابعیت از این پنل ها یا همان قطعات دستگاههای ال جی است یا قطعاتی که شباهت زیادی به آنها دارد.

اهمیت استفاده از قطعات مشابه برندهای مختلف در بخش تعمیرات تلویزیون شباهت در ایرادهایی است که در دستگاه ایجاد می شود که در واقع ایراد آن قطعه است نه ایراد دستگاه. مثلا بک لایت سری LS ال جی مدل خاصی است (که قبلا توضیح داده شده) که در مدلهایی از ایکس ویژن مانند مدل 42KD40 هم استفاده شده است. ساختار خاص این مدل بک لایت باعث می شود که با خرابی حتی یکی از لامپها، بک لایت بطور کامل از کار می افتد و نور تلویزیون قطع می شود. این بک لایت در هر دستگاهی که استفاده شود با خرابی آن همین ایراد ظاهر می شود و تعمیر تلویزیون معیوب فقط با تعویض کامل بک لایت امکانپذیر است.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تلفیق استفاده از قطعات با کیفیت در بخش پنل و قطعات مربوطه و استفاده از بردهای پاور و مین بردهایی که ایرادهای طراحی کمی دارند از تلویزیون های ایکس ویژن محصولاتی کم نقص ساخته که باعث می شود تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در رتبه های بالایی از کیفیت انجام شود. البته ایکس ویژن در سالهای گذشته و در تولیدات ال سی دی خود هم عملکرد بسیار خوبی داشته و ردپای با کیفیتی از این تولید کننده برجای مانده است.

خرید و استفاده از محصولات ایرانی همواره با شک و تردید از طرف مصرف کنندگان همراه بوده است که البته این امر در بخش تعمیرات هم وجود دارد اما باید برای آن استثنائی در نظر گرفت و آن هم برند ایکس ویژن است. با توجه به اشتراک بیشتر تلویزیونها در ایرادهای ظاهری نمی توان ایرادهای خاصی را در برند ایکس ویژن مشخصا ذکر کرد و به آن پرداخت به همین جهت ترجیح می دهیم در صورت نیاز به اطلاعات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، این اطلاعات را به صورت دقیق تر و مشخصا برای ایراد تلویزیون شما به شما انتقال دهیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره تعمیرات تماس بگیرید.

 

 

2 پاسخ

  1. ما یه تلویزیون ایکس ویژن خریدیم سال ۹۵ چند ماهی هست تلوزیون گارانتیش تموم شد . تلوزیون رو خاموش کردیم فردا که روشن کردیم بالا نیومد بردم تعمیر گاه گفت از برد بک لایته یا گفت بک لایته ۵۰۰ تومن پول گرفت .تلوزیون اوردم
    خونه زدم ب برق چند ساعت بعد دیدم تصویر ب افقی حدود ۱۰ سانت عرض داره هاله سیاه میندازه یعنی تاریک میشه . منم خاموش کردم چون داشت بیشتر میشد . مشکل از کجاست ؟

    1. با سلام ، توضیح شما هم به خرابی بک لایت می تواند مربوط باشد هم به خرابی پنل. (البته امیدواریم مربوط به خرابی پنل نباشد) با تعمیرگاهی که تلویزیون شما را تعمیر کرده مجددا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط