ریست کردن ضبط خانگی سونی

گزینه ریست کردن و یا بازگشت به تنظیمات کارخانه که در منوی عموم دستگاه های صوتی و تصویری قرار داده می شود باعث می شود که کلیه تنظیماتی که مصرف کننده در دستگاه اعمال کرده است به حالت اول ( به صورتی که در کارخانه و در حال ساخت تنظیم شده است ) برگردد. معمولا در تلویزیون ها این گزینه در منوی تنظیمات قرار داده می شود اما در سیستم های صوتی مانند سینما و یا ضبط های خانگی گزینه ریست در منوی تنظیمات قرار داده نمی شود و ریست کردن با روش های دیگری انجام می شود. در ادامه روش ریست کردن ضبط خانگی سونی در چند مدل عمومی را توضیح می دهیم :

ریست کردن ضبط خانگی سونی در عموم مدل های مورد استفاده از طریق فشار دادن سه کلید انجالم می شود. مصرف کننده باید این سه کلید را به صورت پشت سر هم (با فاصله زمانی بسیار کم و تقریبا به صورت همزمان) فشار دهد تا عملیات ریست انجام شود.

برای ریست کردن ضبط خانگی سونی در مدل های GN , GNZ , GZ  و تعدادی از مدل های دیگر این سه کلید را فشار دهید :

STOP + ENTER + POWER

اگر عملیات ریست کردن دستگاه به درستی انجام شده باشد عبارت COLD RESET در دیسپلی دستگاه نمایش داده می شود.

یکی دیگر از مجموعه مدل های محصولات صوتی سونی که در حال استفاده  هستند مدل های FL و FLX هستند که در ادامه روش ریست کردن آنها را توضیح می دهیم. برای ریست کردن ضبط خالنگی سونی سری FL باید کلیدهای زیر به صورت متوالی و پشت سر هم فشار داده شود.

STOP + DISPLAY + DVD TOP MENU

برای ریست کردن ضبط خانگی سونی سری FLX هم به روش قبلی که گفته شد سه کلید زیر را فشار دهید.

STOP + DISPLAY + GROOVE

نکته مهم این که در تمامی دستگاه های سونی عملیات ریست کردن باید در حالت روشن بودن دستگاه انجام شود و اگر عملیات به درستی انجام شود عبارت COLD RESET  در دیسپلی دستگاه نمایش داده می شود و دستگاه خاموش و روشن شده و آماده استفاده می شود.

مجموعه رایان آماده ارائه خدمات تعمیر ضبط خانگی سونی در انواع مدل ها و ارائه خدمات جانبی مانند فلش خور کردن و نصب بلوتوث روی آنها است. برای آگاهی از نحوه انجام و میزان هزینه ارائه این خدمات با واحد مشاوره گروه رایان تماس بگیرید.

واحد پذیرش 1     :     66593629

واحد پذیرش 2    :     26105734

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ