تبدیل ضبط ساده به فلش خور

فلش خور کردن ضبط

برای تبدیل ضبط ساده به فلش خور ، شما به یک برد فلش خور کردن ضبط و نصب آن روی دستگاه نیاز دارید.

در بیشتر منازل ضبط های خانگی وجود دارد که از کیفیت و حجم صدای بالایی برخوردار هستند اما بدلیل مجهز نبودن به امکانات جدید مانند فلش خور بودن یا بلوتوث استفاده از آنها کمی مشکل است.

با نصب یک برد داخلی یا خارجی شما می توانید با تبدیل ضبط ساده به فلش خور مجددا آنها را حیا کرده و از کیفیت بالای آنها استفاده کنید. همچنین با نصب بلوتوث می توانید تمام فایل های و موزیک های داخل گوشی موبایل خود را از طریق ضبط خانگی خود بشنوید.

عموم این بردها در مدل های مختلف معمولا با ولتاژ 5 یا 12 ولت تغذیه می شوند و خروجی آنها صدای تقویت نشده است که باید به ورودی یک آمپلی فایر داده شود.

همچنین پس از نصب باید تغییراتی در بخش آمپلی فایر دستگاه داده شود تا کیفیت صدای خروجی به حد مطلوب بسد و هیچ نویز و صدای اضافه ای شنیده نشود.

مجموعه رایان آمادگی دارد خدمات فلش خورد کردن ضبط خانگی و نصب بلوتوث روی ضبط خانگی را در کوتاهترین زمان ممکن ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات و خدمات با مراکز پذیرش مجموعه رایان تماس بگیرید.

ساخت بلوتوث برای ضبط

در صورتی که ضبط خانگی شما یا سینمای خانگی تان دارای ورودی حافظه فلش (USB) است می توانید با نصب بلوتوث امکانات آن را آپدیت کنید.

ساخت بلوتوث برای ضبط و یا سینمای خانگی به صورت داخلی انجام می شود و نیازی به نصب خارجی هیچ قطعه ای نیست.

تمام فایل های صوتی که توسط گوشی شما پخش شود در صورت روشن شدن بلوتوث به دستگاه شما منتقل شده و می توانید آن را از بلندگوهای دستگاه خود بشنوید.

با نصب بلوتوث روی ضبط یا سینمای خانگی بلوتوث گوشی خود را روشن کنید و با جستجوی دستگاه با آن کانکت می شوید. طراحی برد بلوتوث به گونه ای است که برای هر استفاده نیازی به کانکت شده مجدد نیست و اگر بلوتوث گوشی شما روشن باشد و در محدوده مکانی دستگاه قرار بگیرید ارتباط به صورت اتوماتیک برقرار می شود.

آموزش فلش خور کردن ضبط ماشین

برای فلش خور کردن ضبط ماشین شما به یک برد فلش خور کردن مخصوص ضبط ماشین نیاز دارید.

ورودی تعذیه این بردها ولتاژ 12 ولت است و خروجی آنها به بخش AUX ضبط ماشین شما متصل می شود.

برای نصب برد فلش خور کردن ضبط ماشین سیم قرمز را به ولتاژ سوئیچ شده باطری ماشین و سیم مشکی را به بدنه متصل کنید. خروجی صدا در این بردها به صورت فیش 3.5 میلی متری طراحی شده است که به AUX ضبط وصل می شود.

نصب AUX روی ضبط ماشین

در عموم ضبط های ماشین ورودی AUX در دستگاه وجود دارد. این ورودی بیشتر به صورت فیش 305 میلی متری ( هدفونی) طراحی می شود تا با عموم دستگاه های موجود قابلیت اتصال داشته باشد.

اگر دستگاه شما این ورودی را ندارد باید با مراجعه به یکی از مراکز تعمیر ضبط ماشین این قابلیت را روی دستگاه خود ایجاد کنید تا بتوانید قابلیت های فلش خور کردن و نصب بلوتوث را در آن ایجاد کنید.

اما قبل از مراجعه حتما فیش های ورودی دستگاه را (مخصوصا در پشت دستگاه) مجددا چک کنید شاید این ورودی با نام دیگری مانند audio in یا MD وجود داشته باشد.

هزینه فلش خور کردن ضبط یا نصب بلوتوث روی ضبط

اگر شما هم به فلش خور کردن ضبط و یا نصب بلوتوث برای ضبط یا سینمای خانگی خود نیاز دارید می توانید از خدمات مجموعه رایان در این بخش استفاده کنید.

بردهای مختلف با کیفیت های متنوعی در این بخش موجود است و قیمت آنها از حدود 90 هزار تومان شروع شده و تا 300 هزار تومان نسبت به کیفیت و قابلیت های دستگاه متغیر است.

اگر فلش خور کردن ضبط یا نصب بلوتوث روی ضبط و یا سینمای خانگی شما همراه با تعمیر دستگاه همراه باشد هزینه جداگانه ای بعنوام دستمزد نصب دریافت نخواهد شد و شما می توانید این خدمات را به رایگان دریاقت کنید.

 

4 دیدگاه ها

  1. Mahsa گفت:

    باسلام ببخشید بک لایت ال ای دی ایکس ویژن به مدل LE.42kf40 سوخته هرچی تواستان خوزستان میگردیم گیر نمیاد ببخشید حالا باید چیکار کنیم درست شه با تشکر

  2. داوود گفت:

    سلام من یه پخش خودرو دارم یواس بی دارد ولی کارنمیکندچکار کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ