تعمیر ضبط FL و FLX , تغییر سیستم رنگ خروجی

تعمیر ضبط FL و FLX
تعمیر ضبط FL و FLX , تغییر سیستم رنگ خروجیReviewed by علی بختیاری on Apr 23Rating: 4.5تعمیر ضبط FL و FLX تعمیر ضبط FL و FLX | تعمیر ضبط سونی fl | تعمیر ضبط سونی flx | تعمیر ضبط خانگی سونی | تعمیر ضبط سونی | بخشی از خدمات گسترده گروه رایان است.

در بخش تعمیر ضبط سونی FL و FLX به تفضیل راجع به مشکلات مختلف این محصولات سونی و عیوب متداولی که در آنها ایجاد می شود صحبت کردیم. در ادامه به یکی از آپشن هایی که در این دستگاهها وجود دارد ولی عموم مصرف کنندگان از آنها بی اطلاع هستند را عرض می کنیم تا شاید راهگشای برخی از دوستان باشد :

 برای سیگنال خروجی تصویر در این دستگاه دو حالت در نظر گرفته شده است PAL و NTSC. اگر تلویزیون شما در حالت مشابه خروجی دستگاه و یا در حالت AUTO باشد تصویر بدست آمده درست و بدون مشکل است اما اگر در حالتی غیر از این باشد معمولا تصویر بصورت سیاه وسفید و یا همراه با اعوجاج دیده می شود. برای تغییر سیستم خروجی رنگ دستگاه دکمه PAUSE روی دستگاه را نگهداشته و بوسیله دکمه POWER ON  دستگاه را روشن کنید. در این حالت دستگاه روشن می شود و پس از چند ثانیه وضعیت خروجی تصویر دستگاه در حالت جدید به نمایش درامده و نوع سیگنال خروجی تغییر می کند.

تعمیر ضبط FL و FLX

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ