مشاوره تعمیر تلویزیون

در این نوشته قصد داریم راجع به مزایای مشاوره تعمیر تلویزیون و لزوم آن قبل از انجام تعمیر تلویزیون بپردازیم اما در ابتدا باید کمی در مورد چالش های آن توضیح دهیم :

 

 

مشاوره تعمیر تلویزیون

 

مشاوره تعمیر تلویزیون

در کشور ما مراجعه به کارهای فنی و دریافت خدمات همواره با چالش هایی همراه بوده است. نداشتن اطلاعات کافی در مورد خدمات مورد نیاز و نحوه دریافت آنها و وجود معدود افرادی که از این بی اطلاعی مراجعین سوء استفاده می کنند باعث شده است تا تعدادی زیادی از مراجعین این بخش احساس کنند که خدمات خوبی دریافت نکرده اند و یا هزینه پرداختی آنها بیشتر از میزان واقعی آن بوده است. اما راه چاره چیست؟

در دنیای امروز بدست آوردن اطلاعات کار سختی نیست، کافی است تنها یک کلمه را در موتور جستجوی گوگل قرار دهید تا کوهی از اطلاعات در مقابل شما قرار گیرد، اما چه میزان از این اطلاعات صحیح و بر اساس واقعیت است؟ اگر بعنوان نمونه تلویزیون شما خراب شده باشد ممکن است به راحتی بتوانید اطلاعات زیادی راجع به ایراد دستگاه خود بدست آورید اما برای نتیجه گیری نهایی و تجویز راه حل مشکل نیاز به مشاوره تعمیرات تلویزیون با یک متخصص فنی این بخش داریم.

اگر یکی از لوازم صوتی و تصویری منزل شما مانند تلویزیون ، سینمای خانگی و یا دی وی دی با مشکلی مواجه شود اولین قدم شما تصمیم گیری در مورد تعویض کامل دستگاه و خرید یک دستگاه جدید است. توجه به نکاتی مانند عمر دستگاه و میزان هزینه ای که برای خرید آن پرداخته ایم و مقایسه آن با میزان هزینه تعمیرات می تواند جواب این سوال باشد. معمولا اگر هزینه تعمیرات تا یک چهارم میزان ارزش روز دستگاه باشد انجام تعمیرات منطقی بحساب می آید مثلا اگر تلویزیونی را سه سال پیش به مبلغ 4 میلیون خریداری کرده اید و هزینه تعمیر تلویزیون شما امروز تا مبلغ 1 میلیون تومان منطقی و مقرون بصرفه است.(در نظر داشته باشید که قیمت قطعات بر اساس ارزش اولیه دستگاه ارزش گذاری می شود و ارتباطی با قیمت فروش امروز تلویزیون شما ندارد.)

 

 

مشاوره تعمیرات تلویزیون

اطلاع از قطعه یا قطعات خراب دستگاه مرحله بعدی است که می توانید در ابتدا با جستجوی ساده در گوگل به محدوده ایراد نزدیک شوید. با توجه به تخصصی بودن علم الکترونیک و توجه بیشتر سایت های مشاوره تعمیرات تلویزیون صرفا به جذب مشتری شاید باعث شود که نتوانید اطلاعات بدست آمده را با واقعیت دستگاه خود تطبیق دهید که در این زمان یک مشاور مجرب و صادق می تواند کمک خوبی برای شما باشد.

در مجموعه رایان سعی کرده ایم بر اساس اصول استاندارد و مهندسی این بخش اموخته ایم در ابتدا با توجه به اطلاعاتی که از متقاضی خدمات دریافت می کنیم و تطبیق آن با فلوچارت تعمیرات تخصصی هر دستگاه به ایراد واقعی دستگاه پی برده و اطلاعات کاملی از خرابی دستگاه، قطعه و یا قطعات معیوب، علت ایجاد خرابی ، پروسه و مراحل تعمیر و در آخر و شاید از همه مهمتر هزینه انجام تعمیرات لازم را به طور دقیق مشخص کنیم. تکنسین های مجموعه رایان با تکیه بر دانش آکادمیک و تجارب کاری بالا سعی بر آن دارند تا با ارائه خدمات استاندارد بهترین روش را برای تعمیر دستگاه شما انتخاب کنند و با در نظر گرفتن تمام بخش های این مجموعه خدمات مناسب و قابل قبولی را ارائه دهند.

 

خدمات ویژه رایان در بخش مشاوره تعمیر تلویزیون عبارتند از :

 

  • ارائه مشاوره تخصصی تعمیرات و عیب یابی دستگاه و بررسی مراحل تعمیر و تعیین هزینه تعمیرات در اولین تماس
  • امکان مشاوره انلاین و ارسال عکس جهت عیب یابی دقیق تر
  • ارائه خدمات و اعزام تکنسین در سراسر تهران در کمتر از 2 ساعت
  • امکان حمل و نقل دستگاه به کارگاه تعمیرات در صورت نیاز به تجهیزات تخصصی
  • عیب یابی دقیق جهت اجرائی بودن مشاوره اولیه
  • حمل دستگاه و نصب و تنظیم آن در محل بعد از انجام تعمیرات
  • ارائه ضمانت و گارانتی جهت اطمینان از کیفیت خدمات انجام شده

 

 

 

 

جهت دریافت مشاره تعمیرات (مشاوره تعمیر تلویزیون ، سینمای خانگی ، دی وی دی ) می توانید یکی از راههای ارتباطی زیر استفاده کنید

  • واحد پذیرش :                                                66593629
  • مشاوره تلگرامی :                                    09398909151
  • ارسال سوال به بخش پرسش و پاسخ. برای ارسال سوال به نوشته های مربوطه در بخش وبلاگ مراجعه کنید.
 

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ