تعمیر سینما خانگی سامسونگReviewed by پویا on Apr 10Rating: 4.5تعمیر سینما خانگی سامسونگتعمیر سینما خانگی سامسونگ , تعمیر سینمای خانگی , تعمیر دی وی دی , تعمیر سینما خانگی , تعمیر dvd , بخشی از خدمات گسترده گروه رایان است.

داشتن رکورد بالاترین میزان فروش تلویزیون برای یک دوره طولانی باعث شد تا سامسونگ در بخش فروش سینمای خانگی و دی وی دی پلیر ها هم موفقیت خوبی کسب کند. ممکن است درک بهتر این مفهوم با شنیدن این جمله که سامسونگ قصد دارد حداقل 105 میلیون تلویزیون Q LED فقط تا پایان سال 2018 بفروشد بهتر صورت گیرد ان هم در سالهایی که سامسونگ دیگر رکود دار بخش فروش تلویزیون نیست. در ادامه به بررسی اختصاصی تعمیر سینما خانگی سامسونگ سری HT-TZ225 می پردازیم :

مدل HT-TZ225 دارای ورودی حافظه فلش و یا همان ورودی USB است و همین کارایی باعث شده تا با وجود آنکه سالهای زیادی از زمان تولید آن می گذرد اما همچنان جوابگوی نیازهای مصرف کننده باشد.

 

تعمیر سینما خانگی سامسونگ

در این مدل سینمای خانگی سامسونگ از اپتیکال بلاک 5FL استفاده شده که تولید خود سامسونگ است و در بسیاری از دیگر محصولات صوتی این کمپانی هم استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار است. همانطور که در نوشته های مختلف بخش تعمیر سینمای خانگی و دی وی دی پلیر گفتیم در این بخش ظاهر ایرادها بسیار بهم شباهت دارد به نحوی که بیش از 70% آنها با این اظهار مشتری به تعمیرگاه رجوع می کنند که دی وی دی و یا سینمای خانگی سی دی را نمی خواند اما در بخش انجام تعمیرات می بینیم که بیش از ده ها قطعه در دستگاه وجود دارد که خرابی آنها باعث ایجاد همین ایراد می شود.

مجموعه اپتیکال بلاک اولین و بیشترین احتمال خرابی را در این مجموعه دارد که خرابی هر یک از موتورها و سنسورهای این بخش هم همین ایراد را ایجاد می کند و نکته مهم اینکه در اپتیکال بلاک 5FL بیشترین آمار خرابی مربوط به خود اپتیکال پیکاپ است که در صورت نیاز می تواند با قطعه فابریک یدکی تعویض شود.

فعالیت تخصصی گروه رایان در بخش تعمیر سینمای خانگی سامسونگ باعث شده تا با برخی از ایرادها در برخی از مدل ها به صورت مداوم برخورد داشته باشیم که ممکن است ایرادهای فراگیر نباشد اما بدلیل همین تعدد برخوردها کاملا با آنها آشنا باشیم. یکی از این ایرادها در این مدل از سینمای خانگی سامسونگ ایرادی است که در بخش برد پاور دستگاه اتفاق می افتد و باعث می شود که ولتاژ خروجی آی سی کنترل کننده ولتاژ 5 ولت بیشتر شود. در اثر این اتفاق بخش سی دی بدرستی کار نمی کند برخی از قطعات داخلی بخاطر همین افزایش ولتاژ بشدت گرم می شوند و سینی بخش سی دی با سرعتی دو برابر حالت عادی باز و بسته می شود.در این حالت اگر به موقع به خرابی دستگاه توجه شود برای تعمیر سینما خانگی سامسونگ دو یا سه قطعه باید تعویض شود اما با ماندن دستگاه در این حالت به مدت طولانی ممکن است قطعات حساس زیادی آسیب ببینند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ