مشاوره تعمیر تلویزیون

در این نوشته قصد داریم راجع به مزایای مشاوره تعمیر تلویزیون و لزوم آن قبل از انجام تعمیر تلویزیون بپردازیم اما در ابتدا باید کمی در مورد چالش های آن توضیح دهیم

مشاوره تعمیر تلویزیون

در کشور ما مراجعه به کارهای فنی و دریافت خدمات همواره با چالش هایی همراه بوده است. نداشتن اطلاعات کافی در مورد خدمات مورد نیاز و نحوه دریافت آنها و وجود معدود افرادی که از این بی اطلاعی مراجعین سوء استفاده می کنند باعث شده است تا تعدادی زیادی از مراجعین این بخش احساس کنند که خدمات خوبی دریافت نکرده اند و یا هزینه پرداختی آنها بیشتر از میزان واقعی آن بوده است. اما راه چاره چیست؟در دنیای امروز بدست آوردن اطلاعات کار سختی نیست، کافی است تنها یک کلمه را در موتور جستجوی گوگل قرار دهید تا کوهی از اطلاعات در مقابل شما قرار گیرد، اما چه میزان از این اطلاعات صحیح و بر اساس واقعیت است؟ اگر بعنوان نمونه، تلویزیون شما خراب شده باشد ممکن است به راحتی بتوانید اطلاعات زیادی راجع به ایراد دستگاه خود بدست آورید اما برای نتیجه گیری نهایی و تجویز راه حل مشکل نیاز به مشاوره تعمیر تلویزیون با یک متخصص فنی این بخش داریم.
مشاوره تعمیر انواع تلویزیون

مشاوره تعمیر تلویزیون

اگر یکی از لوازم صوتی و تصویری منزل شما مانند تلویزیون، سینمای خانگی و یا دی وی دی با مشکلی مواجه شود اولین قدم شما تصمیم گیری در مورد تعویض کامل دستگاه و خرید یک دستگاه جدید است. توجه به نکاتی مانند عمر دستگاه و میزان هزینه ای که برای خرید آن پرداخته ایم و مقایسه آن با میزان هزینه تعمیرات می تواند جواب این سوال باشد.

هزینه تعمیر تلویزیون

معمولا اگر هزینه تعمیرات تا یک چهارم میزان ارزش روز دستگاه باشد انجام تعمیرات منطقی بحساب می آید مثلا اگر تلویزیونی را سه سال پیش به مبلغ 4 میلیون خریداری کرده اید و هزینه تعمیر تلویزیون شما امروز تا مبلغ 1 میلیون تومان منطقی و مقرون بصرفه است.(در نظر داشته باشید که قیمت قطعات بر اساس ارزش اولیه دستگاه ارزش گذاری می شود و ارتباطی با قیمت فروش امروز تلویزیون شما ندارد.)اطلاع از قطعه یا قطعات خراب دستگاه مرحله بعدی است که می توانید در ابتدا با جستجوی ساده در گوگل به محدوده ایراد نزدیک شوید. با توجه به تخصصی بودن علم الکترونیک و توجه بیشتر سایت های مشاوره تعمیرات تلویزیون صرفا به جذب مشتری شاید باعث شود که نتوانید اطلاعات بدست آمده را با واقعیت دستگاه خود تطبیق دهید که در این زمان یک مشاور تعمیر تلویزیون مجرب و صادق می تواند کمک خوبی برای شما باشد.
هزینه تعمیر انواع تلویزیون

هزینه تعمیر تلویزیون

در مجموعه رایان سعی کرده ایم بر اساس اصول استاندارد و مهندسی این بخش اموخته ایم در ابتدا با توجه به اطلاعاتی که از متقاضی خدمات دریافت می کنیم.تطبیق آن با فلوچارت تعمیرات تخصصی هر دستگاه به ایراد واقعی دستگاه پی برده و اطلاعات کاملی از خرابی دستگاه، قطعه و یا قطعات معیوب، علت ایجاد خرابی، پروسه و مراحل تعمیر و در آخر و شاید از همه مهمتر هزینه انجام تعمیرات لازم را به طور دقیق مشخص کنیم. تکنسین های مجموعه رایان با تکیه بر دانش آکادمیک و تجارب کاری بالا سعی بر آن دارند تا با ارائه خدمات استاندارد بهترین روش را برای تعمیر دستگاه شما انتخاب کنند و با در نظر گرفتن تمام بخش های این مجموعه خدمات مناسب و قابل قبولی را ارائه دهند.

خدمات ویژه رایان در بخش مشاوره

 • ارائه مشاوره تخصصی تعمیرات و عیب یابی دستگاه و بررسی مراحل تعمیر و تعیین هزینه تعمیرات در اولین تماس
 • امکان مشاوره انلاین و ارسال عکس جهت عیب یابی دقیق تر
 • ارائه خدمات و اعزام تکنسین در سراسر تهران در کمتر از 2 ساعت
 • امکان حمل و نقل دستگاه به کارگاه تعمیرات در صورت نیاز به تجهیزات تخصصی
 • عیب یابی دقیق جهت اجرائی بودن مشاوره اولیه
 • حمل دستگاه و نصب و تنظیم آن در محل بعد از انجام تعمیرات
 • ارائه ضمانت و گارانتی جهت اطمینان از کیفیت خدمات انجام شده
در بین لوازم اصلی منزل تلویزیون از اهمیت خاصی برخوردار است و به موازات آن تعمیر تلویزیون هم در جایگاه ویژه ای در مجموعه خدمات پس از فروش لوازم منزل دارد.
تعمیر تخصصی انواع تلویزیون

تعمیر تخصصی تلویزیون

اقدامات لازم در مواجه با تعمیر تلویزیون

زمانی که با اشکالات در روند همیشگی یک تلویزیون مواجه می شویم اقدامات زیر را انجام دهید :
 1. ابتدا ایراد دستگاه را دقیق مشخص کنید. بسیاری از مراجعین مجموعه تعمیرات تلویزیون ایراد دستگاه را به درستی اظهار نمی کنند.
 2. در مرحله بعد لازم است که کد مدل دستگاه را به دقت از برچسب پشت دستگاه یادداشت کنید. برداشتن مدل از روی کارتن و یا دفترچه راهنمای دستگاه ممکن است کافی نباشد.
 3. مشاوره با یک متخصص تعمیرات نیاز بعدی شما است تا بتوانید اطلاعات تخصصی تعمیر تلویزیون را با بیان ساده دریافت کنید. یک مشاوره صحیح عبارتست از دریافت مدل دقیق دستگاه و توضیح ایراد از طرف مصرف کننده، بیان ساده و دقیق ایراد از طرف متخصص به همراه توضیح مراحل تعمیر و میزان تقریبی هزینه تعمیرات تلویزیون.
 • نشانی

  پایین تر از میدان جمهوری - خیابان عبداله زاده - بن بست بی نام - پلاک 1

  واحد پذیرش 1

  021-66593629

  واحد پذیرش 2

  021-26105734

 • 09124705009

 • 09398909151

 • info{at}rayantv.com

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ