هر چند الجی در زمان ورود ال سی دی و فراگیر شدن استفاده از آن سطح فعالیتی به مراتب کمتر از امروز داشت اما تلویزیونهای ال سی دی الجی از طراحی و قطعات خوبی برخوردارند و در کل تلویزیونهای قابل اعتمادی هستند و در بخش خدمات پس از فروش تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی اهمیت خاصی دارد.

 

تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی

مدل کد تلویزیونهای ال سی دی الجی با اینچ دستگاه شروع می شود و در ادامه سری ساخت و سپس ورژن تولید قید می شود برای نمونه 42SL800 تلویزیون ال سی دی الجی در سایز 42 اینچ از سری  SL  و با مدل ورژن 800 می باشد.

سری اسکارلت که با مشخصه رنگی بودن در پشت دستگاه بیشتر از هر نشانه دیگری شناخته می شوند از پر فروشترین سری تلویزیونهای الجی و شروع خوبی یرای دوران اوج گیری این شرکت بود.

در زیر به تعدادی از عیوبی که در بخش تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی با آنها برخورد کرده ایم را با شرح ایراد اشاره می کنیم:

تلویزیون دارای نویزهای افقی روی تصویر است و با کار کردن دستگاه این نویزها بیشتر می شود:

این ایراد بعلت خرابی و عدم کارکرد صحیح مین برد تلویزیون ایجاد می شود و به مرور زمان ایراد پیشرفت کرده و به قطعات بیشتری آسیب می رساند.

تلویزیون بعد از مدتی کارکردن هنگ می کند , کنترل دستگاه عمل نکرده و تلویزیون خاموش می شود:

این ایراد یکی از عیوب متداول تلویزیونهای الجی در سری اسکارلت می باشد و بمانند ایراد توضیح داده شده قبلی به مرور پیشرفت می کند.

تلویزیون بعد از مدتی کار صحیح بوی سوختگی می دهد و تصویر دستگاه قطع می شود:

این ایراد هم بیشتر در تلویزیونهای اسکارلت الجی و مدلهای همردیف دیده می شود و به علت قطعی مدار در قسمت پاور دستگاه ایجاد می شود که در مراحل اولیه با یک لحیم کاری برطرف می شود اما در صورت پیشرفت باعث خرابی قطعات بیشتر و همراه با پرداخت هزینه های بالاتر برای تعمیر تلویزیون الجی شما خواهد بود.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ