5
تعمیر تلویزیون الجی سری LN :ایراد بک لایت
آوریل 8, 2016

نصب USB روی دستگاههای صوتی

نصب USB روی دستگاههای صوتیReviewed by گروه تخصصی رایان on Apr 3Rating:

اتفاقی که در گذشته برای نوار کاست و انتقال به استفاده از CD افتاد امروز برای CD افتاده و بیشتر فایلها به صورت حافظه فلش منتقل و مورد استفاده قرار می گیرند.

انتقال تکنولوژی و تغییر ذائقه مصرف کنندگان از CD  به USB و حتی فراتر از آن تمایل به استفاده از Blutooth روند تولید را به سمتی سوق داده که نداشتن این ورودیها برای یک دستگاه نقص به حساب می آید چون اطلاعات و فایلهایی و حتی موزیکی که می خواهیم گوش کنیم به صورت حافظه فلش و یا روی گوشیهای اندرویدی خود داریم.

نکته مثبت این بحث آنجاست که پورت USB را می توان روی دستگاههای مختلف نصب کرد و امکان این کار را گروه رایان برای شما فراهم آورده است.پورت یو اس بی که به صورت یک برد مجزا طراحی و تولید شده است روی دستگاه شما نصب می شود و شما دارای یک صفحه نمایش و ریموت کنترل مجزا می شوید که می توانید بخش یو اس بی را کنترل کنید.

این بخش مجزا دارای ورودی SD CARD ، ورودی AUX برای ورودی صدا مثلا ورودی از لپ تاپ ، رادیو FM و از همه مهمتر بلوتوث می باشد که از طریق ان می توانید فایلهای روی گوشی و سایر دستگاههای دارای این تکنولوژی را با دستگاه صوتی خود به اشتراک بگذارید.

rayan_install_usb

 

 

 

این برد قابلیت نصب روی انواع سیستمهای صوتی و ضبطهای خانگی و ستهای چند طبقه قدیمی و حتی در ورژن تصویری قابل نصب روی تلویزیونها می باشد و می توان با نصب آن دستگاههایی را که به دلیل نداشتن پورت USB کنار گذاشته شده اند را به آسانی به روز رسانی و قابل استفاده کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از میزان هزینه انجام این کار روی دستگاههای مختلف با بخش مشاوره رایان تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *