نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی به شما کمک می کند دستگاه هایی را که ممکن است دارای کیفیت بالایی بوده اما به دلیل نداشتن امکانات جدید، حالا کنار گذاشته شده‌اند را با کیفیت بالا و کارآمد به روزرسانی کرده و مجددا قابل استفاده کنید.

 

نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی

 

 

نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی روی انواع سیستمهای صوتی، ضبطهای خانگی، سینمای خانگی، ست‌های چندطبقه، انواع آمپلی فایرها و حتی در مدلهای تصویری، قابل اجراست.

ممکن است شما هم یک ضبط و یا یک سینمای خانگی قدیمی در منزل داشته باشید که به دلیل نداشتن پورت USB و یا امکان اتصال از طریق بلوتوث دیگر نمی‌توانید به راحتی از ان استفاده کنید. این سیستم‌های صوتی قدیمی که بیشترین تعداد آنها را ضبط‌ های خانگی (HI FI – MINI HI FI) و سینمای خانگی ها تشکیل می‌دهند عموما دارای کیفیت و حجم صدای خروجی بالایی هستند. با نصب بلوتوث و USB به راحتی می‌توانید این دستگاهها را قابل استفاده کنید.

کلیه قطعاتی که برای نصب بلوتوث و USB (فلش خور کردن) دستگاه استفاده می‌شود به طور کامل داخل دستگاه نصب شده و هیچ تغییری در ظاهر دستگاه ایجاد نخواهد شد. با استفاده از ریموت کنترل این بخش می‌توانید کلیه قابلیت‌های بخش بلوتوث و usb را کنترل نمایید.

قیمت نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی

قطعات و ابزار لازم جهت نصب بلوتوث و نصب usb از بهترین و با کیفیت ترین نوع ممکن انتخاب می‌شود. همچنین لوازم جانبی که برای این کار استفاده می‌شود مانند کابل های انتقال صدا و یا رگولاتورهای ولتاژ تغذیه اهمیت زیادی دارند و با دقت انتخاب می‌شوند.

قیمت برد و ابزار لازم جهت نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی از حدود 150 هزار تومان شروع می‌شود و نسبت به نوع و کیفیت تا حدود 450 هزار تومان افزایش پیدا می‌کند. نکته مهم در بخش انتخاب کیفیت و قیمت برد و لوازم جانبی متناسب بودن و همخوانی الکترونیکی آنها با دستگاهی است که می‌خواهیم عملیات نصب بلوتوث و USB روی آن انجام شود.

نصب ماژول بلوتوث روی ضبط خانگی

یکی از عمومی ترین خدمات این بخش نصب ماژول بلوتوث روی ضبط خانگی است. انواع ضبط های خانگی در برندهای مختلف سونی، سامسونگ، پاناسونیک و … این قابلیت را دارند که نصب بلوتوث روی آنها انجام شود. با نصب بلوتوث روی ضبط خانگی می توانید با گوشی موبایل ، لپتاپ و یا هر دستگاه دیگری که دارای امکان ارتباط از طریق بلوتوث باشد، به ضبط خانگی وصل شده و فایل های صوتی را منتقل و با کیفیت بالا از بلندگوهای ضبط خانگی خود گوش کنید.

نصب ماژول بلوتوث روی ضبط خانگی به صورت کاملا داخلی انجام می‌شود و هیچ قطعه ای ظاهر دستگاه را تغییر نخواهد داد. همچنین کیفیت صدای خروجی بخش بلوتوث با سایر فانکشن های اورجینال دستگاه مانند بخش CD دستگاه تفاوت کیفی نخواهد داشت. همچنین با استفاده از ریموت کنترلی که جداگانه ارائه خواهد شد می‌توانید بخش بلوتوث را کنترل کنید.

 

 

 

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ