نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی

نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی به شما کمک می کند دستگاه هایی را که ممکن است دارای کیفیت بالایی بوده اما به دلیل نداشتن این مدل از ورودی حالا کنار گذاشته شده اند را با هزینه منطقی و مقرون به صرفه و با کیفیت بالا و کارآمد به روز رسانی کرده و مجددا قابل استفاده کنید.

 

نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی

 

 

نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی روی انواع سیستمهای صوتی ، ضبطهای خانگی ، ستهای چندطبقه ، انواع آمپلی فایرها و حتی در مدلهای تصویری ، قابل اجراست.

نصب بلوتوث و اضافه کردن امکان ورودی حافظه فلش دو امکان جداگانه است :

نصب بلوتوث به تنهایی می تواند به صورت داخلی انجام شود اما در صورت نیاز به فلش خور کردن ضبط خانگی و یا سینمای خانگی و یا سایر دستگاه ها نیاز به المان خارجی داریم.

برد استفاده شده در این حالت دارای صفحه نمایش و ریموت کنترل مجزا و دارای ورودیهای SD CARD و AUX می باشد و معمولا در بالای دستگاه قرار می گیرد. به علت انتقال صدا بوسیله کابل بر خلاف مدلهای FM transfer که در آنها صدا با افت کیفیت و دامنه و پارازیت منتقل می شد سیگنال صدا هیچ تغییر کیفیتی پیدا نمی کند.

قابلیت بلوتوث این امکان را برای شما فراهم می سازد که فایلهایی مانند آهنگ و موزیک که روی گوشی ، تبلت و سایر وسایلی که دارای بلوتوث هستند را با سیستم صوتی خود گوش کنید. این ارتباط یک بار انجام می شود و پس از آن اگر در محدوده مکانی دستگاه قرار بگیرید این ارتباط مجددا برقرار می شود.

قیمت نصب بلوتوث و فلش خور کردن ضبط قدیمی و سینمای خانگی

بردهای استفاده شده استاندارد و از بهترین کیفیت موجود برخوردار هستند اما برای ایجاد بالاترین کیفیت صدای خروجی در مدل های مختلف تغییراتی در بخش pre amp و amp دستگاه داده می شود. برای انجام این تغییرات قطعات متفاوتی مورد نیاز است که می توانید با ارائه مدل و برند دستگاه در مشاوره با متخصصین رایان قیمت دقیق انجام این مراحل را جویا شوید.

 

 

 

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ