قیمت بک لایت تلویزیون ال جیReviewed by علی بختیاری on Jun 8Rating: 5.0قیمت بک لایت تلویزیون ال جیمجموعه تعمیر تلویزیون اقدام به ایجاد کمپین تعمیرات از تاریخ 1398/3/18 الی 1398/4/18 کرده است. در این کمپین تعمیرات که شامل تعمیر تلویزیون ال جی و تعمیر تلویزیون سامسونگ است کلیه قطعات با تخفیف 20 تا 80 درصد قیمت اصلی ارائه خواهد شد. همچنین در این طرح میزان دستمزد تعمیرات معادل کمترین مقدار نرخ رسمی در نظر گرفته شده و کلیه قطعات یدکی بمدت 6 ماه گارانتی می شود.

این نوشته (قیمت بک لایت تلویزیون ال جی) در تاریخ 1398/3/18 بروزرسانی شده و قیمت های ارائه شده قابل اجرا است.

در برخی از تلویزیون هایی که دچار ایراد در بخش بک لایت می شوند برای انجام صحیح عملیات تعمیر تلویزیون لازم است که مجموعه لامپ های ال ای دی بخش بک لایت بطور کامل تعویض شود. در ادامه قیمت بک لایت تلویزیون ال جی در اینچ های مختلف ارائه می شود.

 

قیمت بک لایت تلویزیون ال جی 32 اینچ

در مجموعه تعمیر تلویزیون ال جی مدل های LN , LB و LF  بیشترین آمار ورودی را دارا هستند و هر چند با توجه به نوع کارکرد خاص تلویزیون در این سایز انجام تعمیر بک لایت بیشترین میزان موفقیت را داراست اما در صورت الزام تعویض بک لایت تلویزیون ، قیمت قطعات به شرح زیر است:

قیمت بک لایت تلویزیون ال جی 32 اینچ در مدل ln  معادل 200 هزار تومان و در مدل های lb و lf معادل 250 هزار تومان است. تعرفه دستمزد تعمیرات در این سایز معادل 150 هزار تومان است که شامل انجام تعویض بک لایت تلویزیون ، سرویس و بروز رسانی دستگاه و انجام اصلاحیه بک لایت است.

 

بک لایت تلویزیون ال جی سری ln

 

 

قیمت بک لایت تلویزیون ال جی 42 اینچ

سایز 42 اینچ عمومی ترین سایز تلویزیون است و تقریبا در همه مدل ها بالاترین میزان فروش مربوط به این سایز است.

بیشترین میزان آمار ورودی مجموعه تعمیرات تلویزیون در بخش تعویض بک لایت شامل ورژن های مختلف سری LB است که قیمت بک لایت آن معادل 350 هزار تومان است. بک لایت استفاده شده در سری LB در ورژن های مختلف سری LY و بیشتر ورژن های زیرمجموعه سری LF هم استفاده شده است.

مدل دیگری که در سایز 42 اینچ و در بخش مراجعه تعویض بک لایت آمار بالایی را به خود اختصاص می دهد سری LN است که بک لایت کامل آن 320 هزار تومان است.

 

 

 

بک لایت تلویزیون ال جی سری lb

 

نکته : در مدل 67000 و 69000 از سری LB تلویزیون های ال جی از نوع پیشرفته و خاصی از بک لایت استفاده شده که با وجود هم نام بودن تفاوت ساختاری با بک لایت های معمولی سری LB دارد.

سری کامل بک لایت ها در این دو مدل قیمتی معادل یک میلیون و صد و پنجاه هزار تومان دارد که البته در عموم موارد پروسه تعمیر آن با موفقیت کامل انجام می شود و نیازی به تعویض کامل بک لایت نیست.

تعرفه دستمزد تعمیرات در این سایز معادل 200 هزار تومان است که شامل انجام تعویض بک لایت تلویزیون ، سرویس و بروز رسانی دستگاه و انجام اصلاحیه بک لایت است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ