فعال شدن گزینه SHOP MODE در تلویزیون سامسونگ

فعال شدن گزینه SHOP MODE در تلویزیون سامسونگ
فعال شدن گزینه SHOP MODE در تلویزیون سامسونگReviewed by علی بختیاری on Jan 26Rating: 4.5فعال شدن گزینه SHOP MODE در تلویزیون سامسونگ نمایش اطلاعات روی تصویر تلویزیون | فعال شدن گزینه SHOP MODE در تلویزیون سامسونگ | تعمیر تلویزیون | تعمیر تلویزیون سامسونگ | از خدمات گروه رایان است.

فعال شدن گزینه SHOP MODE در تلویزیون سامسونگ

نمایش اطلاعات اضافی روی تصویر تلویزیون سامسونگ : توضیحی است که مراجعه کنندگان بخش تعمیر تلویزیون سامسونگ برای فعال شدن گزینه SHOP MODE در تلویزیون سامسونگ ارائه می دهند. در ادامه به بررسی ویزگی های این حالت و طریقه خاموش کردن آن می پردازیم:

در بخش منوی تنظیمات اولیه اکثر برندهای تلویزیون و در عموم تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی سامسونگ گزینه ای به نام SHOP MODE وجود دارد که در این بخش از منو می توانید محل و مورد استفاده تلویزیون را تعیین کنید. این گزینه دو انتخاب را برای مصرف دستگاه ارائه می دهد : یکی استفاده در منزل یا HOME USE و دیگری استفاده در فروشگاه با عبارت معادل SHOP MODE.

فعال شدن گزینه SHOP MODE در تلویزیون سامسونگ

توضیح اینکه حالت SHOP MODE برای استفاده تلویزیون در حالت نمایشی و استفاده در ویترین و یا SHOW ROOM ها تنظیم شده تا تلویزیونهایی که در کنار هم قرار می گیرند همگی دارای تصویری یکنواخت باشند و در عین حال آپشنهای مختلف دستگاه و امکانات  و ویزگی های ان بصورت اطلاعات اختصاری در کناره های تصویر و در فواصل زمانی مشخص نمایش داده می شود که البته این حالت برای استفاده تلویزیون در منزل مناسب نیست.

برای غیر فعال کردن حالت SHOP MODE  در تلویزیون های سامسونگ و همچنین تلویزیون های دیگر چند راه وجود دارد که ساده ترین آن ورود به بخش منوی تنظیمات و خاموش کردن گزینه استفاده فروشگاهی و یا تغییر آن به حالت استفاده خانگی تلویزیون است. البته این گزینه در منوی بعضی از مدل ها وجود ندارد که در این مدل ها می توان از گزینه ریست کردن تلویزیون استفاده کرد. وارد شدن به بخش سرویس مد (hidden menu) و off یا 0 کردن گزینه SHOP MODE آخرین گزینه ای است که توصیه می کنیم برای تغییر حالت تلویزیون هایی که در این حالت قرار گرفته اند از آن استفاده کنید.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ