طرح ویژه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی نمایندگی تعمیر تلویزیون رایان

تعویض بک لایت تلویزیون ال جی و سامسونگ
طرح ویژه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی نمایندگی تعمیر تلویزیون رایانReviewed by گروه تخصصی رایان on Mar 1Rating: 5.0طرح ویژه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی نمایندگی تعمیر تلویزیون رایانخرابی بک لایت تلویزیون به ایراد اول در مجموعه آمار تعمیر تلویزیون تبدیل شده است و تلویزیون های ال جی زیادی در مدل های مختلف برای تعمیر در این ایراد به مراکز تعمیر تلویزیون مراجعه می کنند. مجموعه رایان در مدت زمان 12 تا 25 اسفندماه اقدام به تعویض بک لایت تلویزیون ال جی با کمترین هزینه می نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با بخش مشاوره تعمیر تلویزیون رایان تماس بگیرید.

 

خرابی بک لایت تلویزیون ال جی و سامسونگ به ایراد اول در آمار تعمیرات تلویزیون های LED ال جی تبدیل شده است و هر روز موارد مراجعه متعددی به مراکز تعمیر تلویزیون ثبت می شود.

اگر شما هم در تلویزیون خود با ایراد بک لایت مواجه شده اید می توانید از طرح ویژه تعویض بک لایت تلویزیون ال جی نمایندگی تعمیر تلویزیون رایان برای تعمیر تلویزیون ال جی  و سامسونگ خود استفاده کنید.

 

مجموعه خدمات تعمیر لوازم صوتی و تصویری رایان در راستای ارائه خدمات فراگیر خود طی ماه های اخیر طرح های تخفیف ویژه‌ای را در بخش تعویض بک لایت تلویزیون ال جی اجرا کرده است. در این طرح تعویض بک لایت در مدل های مختلف با حداقل هزینه و در اسرع وقت انجام می‌گردد. مراجعین این بخش توانستند بعد از تماس با متخصصین و مشاورین تعمیر تلویزیون رایان و مشخص شدن خرابی بک لایت با تعیین وقت قبلی تلویزیون معیوب خود را با کمترین هزینه تعمیر کنند.

 

با توجه به استقبال بسیار زیاد مراجعین مجموعه رایان طرح فوق در روزهای 20 الی 31 خرداد ماه ماه سال جدید (1399) تمدید گردید. در این طرح مجموعه خدمات تعویض بک لایت تلویزیون سامسونگ هم ارائه خواهد شد

ایرادهای ظاهری بک لایت در تلویزیون ال جی عبارتند از :

 1. قطع شدن تصویر تلویزیون اما پخش صدا مشکلی ندارد
 2. پرش تصویر یا چشمک زدن تصویر یا پرپر زدن تصویر تلویزیون به صورت لحظه ای و پشت سر هم
 3. تاریکی بخشی از تصویر تلویزیون ال جی به صورت ابر مانند
 4. ایجاد هاله‌های سفید یا سیاه در سطح تصویر تلویزیون

با توجه به تعداد بالای موارد مراجعه خدمات در این بخش فقط در مراکز کارگاهی تعمیرات تلویزیون رایان انجام می شود. جهت دریافت اطلاعات تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی در این طرح و آگاهی از میزان هزینه در مدل های مختلف با متخصصین و مشاورین تعمیر تلویزیون رایان تماس بگیرید.

 

30 دیدگاه ها

 1. Mehdi گفت:

  سلام ببخشيد هزينه تعمير بک لايت ال اي دي ال جي سري LBچقدره؟؟؟

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، سری lb یکی از مدل‌هایی است که ایراد بک لایت به صورت اپیدمی در آن ایجاد ایجاد می‌شود. تعمیر بک لایت در این مدل معمولا بین 200 تا 300
   هزار تومان هزینه خواهد داشت. تعویض بک لایت هم با توجه به کیفیت قطعات مصرفی بین 650 تا 950 هزار تومان هزینه دارد.

 2. مهدی کربلائی گفت:

  سلام تعویض بک لایت ۴۷ سری ال ان ۵۷۰۰۰چقدرتموم میشه کدوم استانهانمایندگی دارید

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، تعویض بک لایت تلویزیون ال جی سری LN 47 اینچ حدود 550 تا 600 هزینه دارد. مجموعه رایان نمایندگی فعال در هیچ یک از استانها ندارد.

 3. افتخاری گفت:

  سلام هزینه تلویزیون 42LB56100GI که تصویر ندارد ولی صدا دارد چقدر است؟

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، در طرح ویژه تعمیر تلویزیون رایان تعمیر بک لایت در این مدل بین 200 تا 250 و تعویض کامل حدود 550 تا 600 هزار تومان در ارزانترین نمونه قطعه یدکی هزینه خواهد داشت.

 4. یوسف گفت:

  سلام بک لایت ۴۷ مدل LBچقدمیشه شهرستان ملایر

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، در طرح ویژه تعمیر تلویزیون رایان تعمیر بک لایت در این مدل بین 200 تا 250 و تعویض کامل حدود 600 تا 650 هزار تومان در ارزانترین نمونه قطعه یدکی هزینه خواهد داشت.

 5. فراز گفت:

  سلام هزینه بکلایت الجی۳۲ هاله های سیاه روشن داره تصویر

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، بک لایت دستگاه قابل تعمیر باشد 120 تا 150 و در صورت نیاز به تعویض باید مدل دقیق دستگاه را قید بفرمایید تا قیمت بک لایت کامل ارائه شود.

 6. محمد گفت:

  سلام تلویزیون ال ای دی الجی 49 اینچ رسیوردار 3 ساله دارم و دوماهه که هنگام پخش چه صداسیما چه پخش فیلم از هارد، تصویر توقف وصدا داره و دوباره تصویر تند میشه و تصویر و صدا هماهنگ میشه.بعضی اوقات هم هنگام پخش فیلم از هارد هم تصویر کلا توقف میکنه که باید از فیلم خارج شد و سپس پلی کرد تا اوکی بشه.
  همزمان با شروع ایم مشکلات کنترل جادویی تلویزیون هم مشکل پیدا کرده و باید پشت سرهم دکمه زد تا عمل کنه.باطری هم تعویض کردم بازم همون مشکل داره.
  شاید مشکل از بک لایت و برد پاور که در سایت گفتید باشه.

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، مشکل شما هیچ ارتباطی به بک لایت ندارد. در ورودی آنتن این ایراد بیشتر مربوط به ضعف سیگنال است. شما چند ایراد را به هم مربوط کرده‌اید در حالیکه باید جداگانه بررسی شوند. با توجه به محدوده سکونت از متخصصین تعمیرات تلویزیون به صورت حضوری کمک بگیرید. البته به احتمال زیاد نیازی به تعمیر تلویزیون نیست و با انجام تنظیمات و یا آپدیت برخی از مشکلاتی که ممکن است وجود داشته باشد برطرف میشود.

 7. امیرتفریحی گفت:

  سلام هزینه بک لایت تلویزیون ال جی 49مدل LJ
  تصویرخیلی مات وکم رنگ شده ولی صدا مشکلی ندارد.
  اگر نیازباشد که دوشاخه ازآن تعویض شود چقدر هزینه دارد

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، بک لایت تلویزیون شما اگر قابل تعمیر باشه حدود 250 تا 350 هزینه تعمیر در طرح ویزه تخفیف ماست و در صورت نیاز به تعویض کامل در دو کیفیت 75 و 950 قابل تعویض است.

 8. محمد مهدی گفت:

  سلام هزینه تعویض بک لایت ال جی ۴۲ اینچ مدل ال بی چقد میشه کلا صدا داره ولی تصویر نداره؟؟

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، قیمت تعویض بک لایت ال جی 42 اینچ ال بی 650 در طرح ویژه در نظر گرفته شده است. قطعه استفاده شده در این طرح نمونه اصلی قطعه دستگاه است.

 9. حسین گفت:

  سلام ببخشید هزینه بک لایت تلویزیون سامسونگ مدلua49k5950awچقدر میشه؟؟

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون شما 400 الی 450 هزار تومان برآورد می‌شود.

 10. علی گفت:

  تلویزیون 42lbصفحه اش کم نور شده هزینش چقدر است

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، در طرح تخفیف ویزه ماه رمضان در هر دستگاه حداکثر میزان تخفیف در نظر گرفته می شود و حدودا تعمیر بک لایت دستگاه بین 200 تا 300 و تعویض قطعات بک لایت با نمونه اورجینال 650 هزینه خواهد داشت.

 11. حسین گفت:

  سلام تلویزیون سامسونگ مدلua46f5000aw دو سه ماه پیش قسمت پایینی تصویر تیره شد و امروز قسمت بالایی هم تیره شده و خیلی کم نور شده بفرمایید کل هزینه تعویض بکلایتش چقدر میشه؟
  از همکاری شما ممنونم

 12. محمدخواه گفت:

  سلام
  مدل تلوزیون Samsung SMART LED UA46F7770BM بدلیل اسپری شدن شیشه شو صدا هست تصویر نیست ایراد و هزینه رفع ایراد چقدره . ممنون ازجوابگویی و راهنماییتان

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، ایراد تلویزیون شما با نام آبخوردگی پنل تلویزیون شناخته می شود. ایراد دستگاه شما یک ایراد کلی است که مجموعه بزرگی از قطعات تلویزیون و شرایط خاص تعمیر آنها را در بر می گیرد. معمولا در تعمیر آبخوردگی تلویزیون ابتدا مجموعه تعمیرات عیب یابی و جایگزینی ابتدایی قطعات را انجام می دهند و در صورت قابل انجام بودن تعمیرات ، مشتری را در جریان مراحل تعمیر تلویزیون و هزینه آن می گذارند. در صورتی که هزینه و شرایط تعمیر مورد تایید مشتری باشد کار تکمیل می شود.

 13. محمدرضا زرگران گفت:

  سلام هزینه تعمیر یا تعویض کامل بک لایت سامسونگ 32f4590 چنده؟

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ مدل F 32 حدودا بین 200 تا 250 هزار تومان است. مدت زمان گارانتی لازم در مورد تعمیرات بک لایت 6 ماه خواهد بود.

 14. نوروزی گفت:

  سلام تلویزیون ال ی دی سامسونگ ۴۶ اینچ بالای تصویر یکم رنگش تار شده علت آن چیست و هزینه تعمیر آن چقدر میشه؟

 15. مجید گفت:

  سلام ساکن تهران منطقه ۵ هستم .کجا باید tvرو تحویل بدم برای تعویض بلک لایت مدل LN 54000

  • گروه تخصصی رایان گفت:

   با سلام ، با مراکز پذیرش ما تماس بگیرید و با دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی خود اطلاعات خود را ثبت کنید. آدرس و لوکیشن برای شما ارسال خواهد شد و یا در صورت لزوم همکاران حمل و نقل ما برای انتقال دستگاه شما اقدام خواهند کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ