تعمیر دی وی دی مارشالReviewed by علی بختیاری on Sep 18Rating: 4.5تعمیر دی وی دی مارشال | تعمیرگاه مجاز مارشال کد 6218 | گروه تخصصی رایانتعمیر دی وی دی مارشال ، تعمیر سینمای خاگی مارشال ، از خدمات ویژه کلینیک تخصصی تعمیرات گروه رایان با امکان مشاوره رایگان استفاده کنید.

شاید یکی از دلایل خرید محصولات مارشال قیمت پایین تر آن نسبت به سایر برندها بوده باشد اما روش خاص این شرکت در تولید محصولات خود باعث شده تا اکثر مشتریان از خزید خود راضی باشند. مارشال در محصولات خود قطعات غیر ضروری را حذف و مدارات را به ساده ترین شکل طراحی کرده اما در قطعات اصلی از قطعات با کیفیت استفاده نموده که نتیجه آن تولید دستگاه های با کیفیت با قیمتی پایین تر از سایر تولید کنندگان است. در ادامه به بررسی تعمیر دی وی دی مارشال مدل ME-6067  می پردازیم :

 

تعمیر دی وی دی مارشال

 

همانطور که طراحی بخش های مختلف این دستگاه به ساده ترین شکل ممکن اتفاق افتاده که بعنوان نمونه می توان برد پاور این دستگاه را در نظر گرفت که تنها یک ولتاژ خروجی دارد. قطعات کمتری نسبت به سایر بردهای تغذیه که چندین ولتاژ خروجی برای آنها طراحی می شود دارد و در نتیجه ب داشتن توان تلفاتی پایین تر میزان خرابی کمتری هم دارد.

 

تعمیر دی وی دی مارشال

 

 

در مهمترین بخش دستگاه ( از نگاه تعمیر دی وی دی ) یعنی اپتیکال بلاک از پیکاپ SF-HD850 استفاده شده که کیفیت قابل قبولی دارد و میزان خرابی آن بسیار کم است.

 

تعمیر دی وی دی مارشال

عیوب متداول

  • خوانده نشدن سی دی در دستگاه دی وی دی مارشال :

به مانند تمام دستگاه های دی وی دی اولین قطعه ای که احتمال خرابی آن در این ایراد وجود دارد قطعه اپتیکال بلاک است. در تعمیر اپتیکال بلاک دستگاه های دی وی دی برای کاهش میزان هزینه تعمیرات ابتدا تمام قطعات تست می شوند و اگر قطعه ای غیر از پیکاپ معیوب باشد با تعویض آن در میزان هزینه صرفه جویی می کنند اما اگر پیکاپ ضعیف و یا خراب باشد اپتیکال بلاک را بطور کامل تعویض می کنند.

 

تعمیر دی وی دی مارشال

 

  • روشن نشدن دی وی دی مارشال :

همانطور که در توضیحات اولیه گفتیم پاور این دستگاه تنها یک ولتاز خروجی دارد و هر اشکالی که در این برد ایجاد شود باعث قطع شدن این ولتاژ و روشن نشدن دی وی دی می شود. همانطور که در نوشته های مختلف تعمیرات دی وی دی گفتیم از آنجا که ای دستگاه ا ممکن است بدلیل نوع خاص مصرف و اینکه ممکن است چند روز بدون استفاده باشند، در زمان بیکاری آنها را از حالت استندبای خارج کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ