تعمیر تلویزیون پاناسونیک

تعمیر تلویزیون پاناسونیک

تعمیر تلویزیون پاناسونیک

 

 

پاناسونیک در طراحی های خود بالاترین استانداردهای موجود را رعایت می کند و به همین دلیل تعمیر تلویزیون پاناسونیک از مشکل ترین و متفاوت ترین زیر گروه های بخش تعمیرات تلویزیون می باشد.

مدل کد تلویزیونهای پاناسونیک با پیشوند TH و TX  شروع می شود و سپس سری تولید ، اینچ دستگاه و ورژن ساخت قید می شود بعنوان نمونه  TH-P50S10 تلویزیون پلاسما پاناسونیک در سایز 50 اینچ ، سری S و ورژن 10  می باشد.

پاناسونیک هم به مانند سونی در تلویزیونهای خود از سیستم عیب یاب استفاده کرده و عیوب مختلف را با چشمک زدن چراغ جلوی دستگاه مشخص می کند اما این عیب یابی نه در کمیت تیراداتی که در بر می گیرد و نه از لحاظ دقت کارکرد با سونی قابل مقایسه نیست و در بسیاری موارد متخصصین بخش تعمیرات تلویزیون را گمراه می کند.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک

به مانند محصولا سونی عیب یابی تلویزیون های پاناسونیک هم منحصر به نوع بوده و در هر مدل تعداد چشمکها و محدوده ایراد معادل آن با دستگاه دیگر فرق می کند و باید در هر مدل با توجه به نقشه فنی همان مدل بررسی شود. البته عیوبی هستند که در چارچوب عیب یابی دستگاه نیستند و در صورت ایجاد اینگونه ایرادها باید بر اساس چارت کلی تعمیر تلویزیون پاناسونیک عمل شود.

گوگل پلاس - تعمیر تلویزیون توییتر - تعمیر تلویزیون فیس بوک - تعمیر تلویزیون لینک دین تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ