تعمیر تلویزیون غرب تهران

گروه تخصصی رایان بعنوان واحد خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیر تلویزیون غرب تهران وظیفه خدمات رسانی در برندهای ال جی ، سامسونگ ، سونی و پاناسونیک را بعهده دارد.

تعمیر تلویزیون غرب تهران

متخصصین رایان مفتخرند خدمات تعمیر در انواع LED , LCD , Plasma , 4k , OLED و انواع سیستم های صوتی، تعمیر دی وی دی و سینمای خانگی را در محل شما و در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسانند. شما می تونید در اولین تماس با تکنسین تعمیرات مربوط به دستگاه خود مشاوره تلفنی انجام داده و با اعلام مدل و ایراد دستگاه اطلاعات کاملی از عیب یابی قطعات معیوب، مراحل تعمیر، زمان مورد نیاز و هزینه خدمات دریافت کنید.

با ثبت سرویس و درخواست کارشناس در زمانی کمتر از 2 ساعت متخصصین نمایندگی تعمیرات تلویزیون غرب تهران در محل شما حاضر شده و اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه معیوب شما می کنند.

تعمیر تلویزیون در غرب تهران

تعمیر تلویزیون جنت آباد

واحد تعمیر تلویزیون غرب تهران گروه تخصصی رایان آماده ارائه خدمات جهت ساکنین محدوده مسکونی جنت آباد می باشد. خدمات این بخش شاکل تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و پلاسما و انواع سینمای خانگی و دی وی دی پلیر می باشد.

استفاده از قطعات فابریک هر برند و مدل باعث می شود تا تعمیرات انجام شده کیفیت بالایی داشته باشد. خدمات ارائه شده و قطعات تعویض شده در مجموعه رایان دارای گارانتی تعویض بوده و در صورت ایجاد اشکال در مدت زمان گارانتی به طور کامل و بدون هزینه تعویض می شوند.

خدمات تعمیر بردهای الکترونیکی مختلف مانند تعمیر برد پاور تلویزیون، تعمیر مین برد تلویزیون،تعمیر بک لایت،تعمیر برد تیکان بجای تعویض آنها جهت کاهش هزینه تعمیرات تلویزیون قابل انجام است. قطعات مختلف مورد نیاز این تعمیرات، از معتبرترین تولید کنندگان قطعات تامین می شود تا ضامن کیفیت تعمیرات و خدمات ارائه شده باشد.

تعمیر تلویزیون گیشا

افزایش مساحتی محدوده مسکونی محله گیشا باعث شده است تا گروه تخصصی رایان و واحد تعمیر تلویزیون غرب تهران خدمات ویژه ای را در بخش های مختلف خدمات پس از فروش و تعمیر لوازم صوتی و تصویری مدرن شامل تعمیرات تلویزیون،تعمیر دی وی دی پلیر،تعمیر سینمای خانگی در نظر بگیرد.

یکی از خدمات ویژه رایان ارائه خدمات در محل مشتری است.ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون در منزل باعث می شود تا نیاز نباشد تلویزیون به کراگاه تعمیرات حمل شود. متخصصین رایان آمادگی دارند پس از ثبت سرویس در کوتاهترین زمان ممکن در محل شما حاضر شده و اقدام به تعمیر دستگاه شما کنند.

یکی دیگر از خدمات ویژه رایان حمل و نقل دستگاه ها به کارگاه تعمیرات در صورت نیاز است. توضیح بیشتر اینکه برخی از دستگاه ها نیازمند ابزار تست و عیب یابی و یا قطعات ویژ و یا زمان بیشتر برای تعمیر و یا تست دستگاه است. در این صورت حمل و نقل دستگاه به کارگاه تعمیرات توسط متخصصین رایان انجام می شود.

بعد از تعمیر دستگاه مراحل برگشت، نصب، تنظیم و تحویل دستگاه هم توسط متخصصین رایان قابل انجام است.

تعمیر تلویزیون در منزل غرب تهران

نمایندگی تعمیرات تلویزیون بلوار فردوس

بلوار فردوس در غرب تهران به محله های کوچکتر زیادی تقسیم می شود و به همین دلیل نیازمند خدمات ویژه ای است.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون بلوار فردوس در مجموعه رایان خدمات ویژه ای را جهت رفاه حال ساکنین این منطقه در نظر گرفته است. تعمیرات تلویزیون در برندهای مختلف سونی، سامسونگ، ال جی، پاناسونیک و تعمیرات تخصصی انواع سینمای خانگی و دی وی دی پلیر در برندهای مختلف سامسونگ، ال جی، سونی و پاناسونیک از مجموعه خدمات این بخش است.

تعمیرات تلویزیون در منزل غرب تهران

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی و دی وی دی پلیر غرب تهران

بخش دیگری از خدمات گروه تخصصی رایان در غرب تهران ارائه خدمات مربوط به تعمیر دی وی دی و سینمای خانگی است. بسیاری از مراکز تعمیر به صورت جانبی به تعمیر این دستگاه ها می پردازند اما با توجه به اهمیت این دستگاه ها در بین لوازم صوتی و تصویری منزل بخش ویزه ای در مجموعه رایان ارائه خدمات مربوط به این بخش را بعهده دارد.

خدمات نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی و دی وی دی پلیر غرب تهران عبارتند از :

  • تعمیر انواع سینمای خانگی و دی وی دی پلیر ال جی، سامسونگ، سونی، پاناسونیک، فیلیپس
  • تعویض اپتیکال بلاک فابریک انواع سینمای خانگی و دی وی دی با گارانتی 6 ماهه
  • نصب USB و فلش خور کردن و نصب بلوتوث روی انواع سینمای خانگی و ضبط خانگی قدیمی
  • رفع ایراد باز و بسته شدن درب سینمای خانگی
  • رفع ایرادهای مختلف protection , f61 , c3100 , push power protect  در دستگاه های مختلف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ