تعمیرات تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزیون در منزل ویژه آن دسته از مشتریانی است که امکان انتقال دستگاه معیوب خود به تعمیرگاه های مختلف را ندارند. تعمیرکاران و متخصصین زبده ما در کوتاهترین زمان ممکن در منزل شما حاضر می شوند و تمام مراحل خدمات و انجام تعمیرات را در کوتاهترین زمان ممکن در منزل شما انجام می دهند.

عبارت بالا را شاید تا بحال در تبلیغات خدمات و حرفه های مختلفی دیده و شنیده باشید اما در واقعیت چقدر باید به آن اعنماد داشت و اصلا صحیح است که  داخل منزل انجام شود یا اینکه به نفع مصرف کننده است که حتی شده هزینه ای اضافه پرداخت کند تا دستگاه به کارگاه تعمیرات حمل و در آنجا تعمیر شود.

 

تعمیر تلویزیون در منزل

 

 

برای پاسخ به این پرسش ابتدا باید مجموعه تعمیرات را به دو بخش دسته بندی کرد :

  1. تعویض قطعات به صورت بردهای مختلف مانند برد پاور ، مین برد ، برد تی کان .
  2. تعمیر قطعات و قسمت های مختلف تلویزیون مانند تعمیر مین برد ، تعمیر پنل ، تعمیر مین برد

در یک نگاه به مجموعه تعمیرات باید گفت که تعمیرات تلویزیون در منزل زمانی منطقی و امکانپذیر است که بخواهیم یک برد از یک تلویزیون را به طور کامل تعویض کنیم مثلا با توجه به ایراد خاص یک برد و یا تشخیصی که از روی مشاوره با مشتری داده می شود برد مشخصی در نظر گرفته شده و برد معیوب با نمونه جدید به صورت یکپارچه تعویض شود. اما وقتی بخواهیم قطعات یک برد را تعویض کنیم و در واقع بخواهیم برد مشخصی را بجای تعویض ، تعمیر کنیم باید گفت که نه تنها تعمیرات تلویزیون در منزل توصیه نمی شود که اساسا انجام این پروسه در محل مشتری امکانپذیر هم نیست.

ممکن است برخی از افراد مشغول در مجموعه تعمیرات بدلیل عدم اشتغال در محلی ثابت الزاما مجبور به انجام تعمیر تلویزیون در محل هستند و سعی می کنند حتی سخت ترین تعویض قطعاتی که برای انجام صحیح حتما نیاز به ابزار کارگاهی دارد را در منزل و محل مشتری انجام دهند و این تلاش را در نظر مشتری حتی مثبت هم جلوه دهند اما در نظر داشته باشید بر اساس برخی از اصولی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم انجام این اقدام چندان هم منطقی و قابل دفاع نیست :

در برخی از ایرادهای ایجاد شده روند تکرار ایراد وجود دارد مثلا برخی از تلویزیون های ال سی دی سامسونگ در هنگام روشن شدن تاخیر دارند و این تاخیر زمانی اتفاق می افتد که دستگاه مدتی از برق جدا باشد. طبیعی است که ممکن است در هنگام تعویض اولین قطعات و تست نیاز به زمانی برای تست مجدد دستگاه و اطمینان از صحیح بودن روند تعمیرات تلویزیون هستیم که بعلت زمان بالای این روند بهتر است در مجموعه خذماتی انجام شود.

مثال دیگر را می توانیم در مورد تعمیر بک لایت در تلویزیون های ال ای دی جدید ال جی بیان کرد که بدلیل ضعف قطعات به یکی از موارد پرمراجعه تبدیل شده است و وعده تعمیر یکساعته آن توسط بسیاری از همکاران آن هم در محثط منزل داده می شود. بدیهی است برداشتن بخش لیکوئید پنل که ظرافت میلیمتری دارد در کنار نیاز به تست چند ساعته قطعات این بخش (برای تعیین قطعات نیمه خراب) الزام ارسال تلویزیون معیوب را به تعمیرگاه مجهز مشخص می کند و طبیعی است که این نوع صرفا توجیهی است برای نوشتن فاکتور دریافت هزینه و انجام تعمیری که به صحت و درستی آن چندان اعتقادی وجود ندارد.

تعمیرات تلویزیون در منزل یکی از خدمات مختلف مرکز تخصصی تعمیر لوازم صوتی و تصویری رایان است.

تعمیرات تلویزیون در منزل ویژه آن دسته از افرادی است که تلویزیون آنها دچار نقص فنی شده و به هر دلیل امکان حمل و انتقال تلویزیون به مراکز تعمیر را ندارند.

در این نوع از خدمات، ابتدا مشاوره تعمیر انجام می شود و متخصصین با دریافت اظهارات مشتری سعی می کنند اطلاعات تخصصی تعمیرات را با بیان ساده ارائه دهند. با انجام مشاوره فنی و عیب یابی دستگاه متخصصین تعمیرات با حضور در منزل و یا محل مشتری اقدام به عیب یابی و تعمیر می کنند.

مشاوره تعمیر تلویزیون

اگر بگوییم مشاوره صحیح تعمیر اصلی ترین بخش مراحل تعمیر برای مصرف کننده است اشتباه نکرده ایم. مشتریان محترم می توانند با دریافت اطلاعات صحیح درباره خرابی قطعات دستگاه تصمیم صحیح تری برای سرویس و تعمیر آن بگیرند.

نیاز اصلی انجام یک مشاوره صحیح اعلام کد مدل تلویزیون به همراه ایراد دقیق آن است.

 

تعمیرات تلویزیون در منزل گروه رایان

مجموعه تخصصی رایان آمادگی دارد خدمات را توسط متخصصین مجرب و متعهد و در کوتاهترین زمان ممکن ارائه دهد.

مجموعه رایان مفتخر به دریافت گواهینامه رسمی اتحادیه لوازم صوتی و تصویری تهران و دانشنامه مجتمع فنی تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ