شرکت های مختلف وارد کننده لوازم صوتی و تصویری در حالی از ارائه خدمات به تلویزیون هایی که از مبادی غیر رسمی و شهرهای مرزی مانند بانه ، گناوه و … وارد می شوند خودداری می کنندکه به دلیل قیمت مناسب مصرف کنندگان تمایل زیادی نسبت به خرید این دستگاه ها نشان می دهند. در ادامه راجع به نحوه تعمیر تلویزیون بدون گارانتی بیشتر توضیح می دهیم. با ما همراه باشید.

دستگاههای بدون گارانتی که از طریق شهرهای مرزی وارد و بیشتر با نام دستگاههای بانه ای شناخته می شوند بدلایل مختلفی که مهمترین آنها تفاوت قیمت است نسبت به دستگاههایی که توسط شرکت های رسمی وارد می شوند موفقیت بیشتری در بخش فروش دارند و اختلاف قیمت گاها چشمگیر این دستگاهها باعث شده تا بسیاری از خریداران قید خدمات پس از فروش شرکتی را بزنند و دستگاه بدون گارانتی بخرند.

شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش در برندهای مختلف از ارائه خدمات و انجام تعمیرات این دستگاهها خودداری می کنند و خریداران این دستگاهها بعنوان یک خریدار و مشتری خدمات مناسبی دریافت نمی کنند.

یکی از نکات مهم و شاید مهمترین نکته ای که در بخش خدمات پس از فروش و تعمیرات تلویزیون بسیار اهمیت دارد که در هنگام خرید این دستگاهها باید مورد توجه قرار بگیرد این است که از برند و مدل هایی که عمومیت بیشتری دارند انتخاب کنیم و مدل دستگاه خریداری شده حتما نمونه شرکتی و یا معادل داشته باشد که در صورت نیاز به قطعات سخت افزاری مثل بردهای داخلی و یا نرم افزاری مثل برنامه های فلش و یا حتی نقشه فنی دستگاه با مشکل کمتری برخورد کنیم و انجام خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون بدون گارانتی ما با سهولت بیشتری انجام شود.

 

تعمیر تلویزیون بدون گارانتی

 

دستگاه های بدون گارانتی از نظر تقسیم بندی مدل کد به سه دسته تقسیم می شوند :

  1. دستگاههایی که مدل مشابهی در نمونه گارانتی دار دارند. بعنوان نمونه تلویزیون سونی w800c هم به صورت گارنتی دار و هم به صورت بدون گارنتی در بازار موجود بود. در این حالت در صورت نیاز به خدمات با کمترین مشکل مواجه می شویم.
  2. دستگاههایی که مدل مشابه گارانتی دار دارند اما مدل کد آنها با هم متفاوت است.. این دستگاهها هم در صورت نیاز به قطعات فنی می توانند از قطعات مدلهای گارانتی دار استفاده کنند ، مانند تلویزیون LED سامسونگ با مدل کد D5000 که نمونه بانه ای آن با مدل D5500 شناخته می شود که البته مدل بانه ای این مدل اغلب بدون دیجیتال داخلی است.
  3. دستگاههایی که نمونه داخلی ندارند و چه از نظر مدل کد و چه از نظر قطعات داخلی شناخته شده نیستند. تامین قطعات این دستگاه ها با محدودیت زیادی روبرو است.

شرکت های رسمی که خدمات پس از فروش لوازم خانگی را به عهده دارند بر خلاف گارانتی رسمی شرکت های تولید کننده که بین المللی است از ارائه قطعات و خدمات تعمیرات به این دستگاهها خودداری می کنند و با مقایسه شماره سریال دستگاه با سریال دستگاههایی که خودشان وارد کرده اند از پذیرش دستگاه برای سرویس خودداری می کنند و مصرف کننده با وجود خرید دستگاهی که دارای برند معتبر بین المللی است و باید از خدمات آن هم بهره مند شود برای تعمیرتلویزیون بدون گارانتی و یا سایر وسایلی که بدین گونه خریداری شده اند دچار سردرگمی می شود.

گروه تخصصی رایان خدمات ویژه ای را جهت تعمیر این گروه از لوازم خانگی چه در بخش تعمیر تلویزیون در منزل و یا انجام تعمیرات در محل کارگاه تدارک دیده است و با ارتباط  با مراجع توزیع قطعات ، تمام لوازم مورد نیاز تمام آنها را تامین میکند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر تلویزیون بدون گارانتی و یا تعمیر سینمای خانگی خود با بخش مشاوره تعمیر تلویزیون رایان تماس بگیرید.

 

 

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ