در بین لوازم اصلی منزل تلویزیون از اهمیت خاصی برخوردار است و به موازات آن تعمیر تلویزیون و تعمیر ال سی دی ال ای دی و پلاسما هم در جایگاه ویژه ای در مجموعه خدمات پس از فروش لوازم منزل دارد. وقتی با خرابی یک تلویزیون و نیاز به تعمیر آن مواجه می شویم ابتدا سعی می کنیم با احتمال قرار دادن قطعی سیم و یا خرابی پریز و یا اشکال در آنتن ایراد را نفی کنیم. اما پس از آنکه وجود ایراد به ما ثابت شد به سراغ مراکز تعمیر تلویزیون می رویم و سعی میکنیم قبل از هر چیز قیمت تعمیر تلویزیون را بپرسیم پش از آنکه حتی ایراد اصلی دستگاه را بدانیم یا کد مدل دقیق تلویزیون را مشخص کنیم.

تعمیر تلویزیون

زمانی که با اشکالات در روند همیشگی یک تلویزیون مواجه می شویم اقدامات زیر را انجام دهید :
  1. ابتدا ایراد دستگاه را دقیق مشخص کنید. بسیاری از مراجعین مجموعه تعمیرات تلویزیون ایراد دستگاه را به درستی اظهار نمی کنند.
  2. در مرحله بعد لازم است که کد مدل دستگاه را به دقت از برچسب پشت دستگاه یادداشت کنید. برداشتن مدل از روی کارتن و یا دفترچه راهنمای دستگاه ممکن است کافی نباشد.
  3. مشاوره با یک متخصص تعمیرات نیاز بعدی شما در مراحل تعمیر ال سی دی ال ای دی و پلاسما است تا بتوانید اطلاعات تخصصی تعمیر تلویزیون را با بیان ساده دریافت کنید. یک مشاوره صحیح عبارتست از دریافت مدل دقیق دستگاه و توضیح ایراد از طرف مصرف کننده، بیان ساده و دقیق ایراد از طرف متخصص به همراه توضیح مراحل تعمیر و میزان تقریبی هزینه تعمیرات تلویزیون.
تعمیر تلویزیون ال سی دی

تعمیر ال سی دی

هزینه تعمیر تلویزیون

وقتی تعمیر ال سی دی ال ای دی و پلاسما دچار خرابی می شود، تعیین میزان هزینه و قیمت تعمیر تلویزیون اصلی ترین فاکتور مجموعه تعمیرات در نظر صاحب دستگاه به شمار می رود. افزایش قیمت قطعات الکترونیکی باعث افزایش هزینه لازم برای انجام تعمیرات تلویزیون شده است اما در صورتی که به توان از تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها استفاده کرد می توان این هزینه را تا حدود زیادی تعدیل کرد. مثلا وقتی با خرابی برد پاور و یا مین برد دستگاه مواجه می شویم تعویض برد می تواند هزینه زیادی را به ما تحمیل کند. در یک برد الکترونیکی معیوب ممکن است چند صد قطعه اصلی و فرعی وجود داشته باشد که یک یا چند تا از آن ها خراب شده اند. تعویض این قطعات معیوب با قطعات فابریک و با کیفیت می تواند هم کیفیت تعمیر را تضمین کند و هم هزینه تعمیرات را تا حد زیادی کاهش دهد.
تعمیر تلویزیون ال ای دی

تلویزیون ال ای دی

متخصصان گروه رایان تی وی تمام تلاش خود را می کنند تا با استفاده از مهارت و دانش بالا و همچنین داشتن به روز ترین تجهیزات تعمیر تعمیر ال سی دی ال ای دی و پلاسما تلویزیون شما را با تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات با حداقل ترین هزینه ممکنه و در اسرع وقت به نحوه شایسته به انجام برسانند. تنها کافیست تا با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان گروه ما استفاده کنید تا مشکل خرابی تلویزیون خود را به راحتی و بدون نگرانی از هزینه های جانبی آن مرتفع کنید.

[vc_row][vc_column width=”1/4″]

[/vc_column][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][vc_column width=”1/4″] [/vc_column][/vc_row]

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سامسونگ